Іменних палат в ОХМАТДИТі стає більше!

У Львівській обласній дитячій лікарні відкрили першу відремонтовану палату у відділенні травматології – Fedyuk P&K

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» продовжує змінюватися на краще – ремонти стартували у відділенні травматології. Тішить, що і цього разу до створення іменної палати – а вона сучасна, світла, комфортна, кольорова і затишна – долучився соціально відповідальний бізнес – власники підприємства Progress service. 
Як писала «Львівська Пошта», у медичному закладі вже є кілька іменних палат (1-2-місні та 4-місні) у хірургічному відділенні, ремонт яких у 2021 році профінансували львівські бізнесмени. Велика праця голови Опікунської ради ОХМАТДИТу Андріани Мальської, яка залучила спонсорів і благодійників до змін у дитячій лікарні.
Цього разу до створення іменної палати – а вона сучасна, світла, комфортна, кольорова і затишна – долучився соціально відповідальний бізнес – власники підприємства Progress service
«В ОХМАТДИТі у відділенні хірургії вже відремонтовано шість іменних палат, сьому – а вона від компанії ОККО – вже незабаром відкриємо. Ремонти у цих палатах у 2021 році курирувала депутатка Львівської обласної ради, членкиня Опікунської ради лікарні Тетяна Бей, за що ми щиро їй вдячні та сподіваємося на подальшу співпрацю й у 2022 році. Саме вона першою у дитячій лікарні й провела ремонт палати. Іменна палата Fedyuk P&K у відділенні травматології – це палата, яку відремонтувала родина Христини та Павла Федюк. Вони власники підприємства Progress service. Відповідно це восьма іменна палата у дитячій обласній лікарні. Сподіваюся, що відкриття такої затишної та комфортної палати – це гарний початок для нових іменних палат у відділенні травматології. Соціально відповідальний бізнес, долучайтеся й ви задля змін у дитячій обласній лікарні», – зазначає «Львівській Пошті» голова Опікунської ради ОХМАТДИТу Андріана Мальська.
Іменна палата Fedyuk P&K у відділенні травматології – це палата, яку відремонтувала родина Христини та Павла Федюк
«Тішуся, що облаштування іменних палат – це якісний і прозорий процес. Приємно, що Христина Федюк дуже скрупульозно підійшла до облаштування палати – все детально обдумала, ознайомилася з іменними палатами, які вже є у лікарні, провела опитування серед дітей, батьків і медиків щодо того, яку палату потрібно. У підсумку маємо дуже затишну, комфортну і гарну іменну палату Fedyuk P&K. Подяка родині Федюк, що долучилися до змін в ОХМАТДИТі», – каже Андріана Мальська. Й додає: «Світова практика фандрейзингу свідчить, що правильно такі речі робити відкрито та показувати усім з однією простою метою – щоб мотивувати інших, щоб люди бачили, що насправді все в руках громади, ми самі творимо своє середовище».

Дійсно, робота щодо першої іменної палати у травматології пророблена значна, є ґрунтовний підхід, все зроблено дуже якісно і акуратно, на совість. Зрештою, як і всі іменні палати, які відкрили у дитячій лікарні, зокрема завдяки бізнесу і Тетяні Бей, яка слідкувала за ремонтами у хірургічному відділенні.
«Подружжя Федюк вчать нашу лікарню впроваджувати LEAN in Progress у свої процеси. Її засновники навчали нашу команду втілювати у процеси LEAN in Progress. Нова палата теж непроста, а із раціональними новаціями, якими наповнений LEAN», – додає Андріана Мальська.

Fedyuk P&K – це палата, зроблена максимально під потреби дітей і батьків. Вона практична – тут підлога вкрита медичним лінолеумом, тут не можна послизнутись (для відділення травматології це саме те, що треба), зручні лампи, які мають точкове світло, щоб коли хтось із дітей спить, інші можуть спокійно читати, розетки мають вмонтовані USB-порти, маленький холодильник, мікрохвильовка і чайник, зручні розкладні крісла, на яких дорослі можуть виспатись.
Палата Fedyuk P&K вийшла затишна, кольорова і комфортна
«Наша родина тішиться, що іменною чотиримісною палатою Fedyuk P&K розпочала роботи у відділенні травматології ОХМАТДИТу. Влітку у соцмережі «Фейсбук» побачила, що моя знайома Наталя Блажко і спортивний клуб черлідингу відкрили іменну палату, зраділа за неї та за лікарню, що іменних палат стає дедалі більше. Вирішили з чоловіком, що й наша родина долучиться до створення іменної палати. Дуже гарно, що є інформація про створення таких палат – це надихає. Як бачите, спонукало й нашу сім’ю до дій. Всі організаційні питання були на мені. Фінансування задуму – зі сімейного бюджету. У нашої родини є сімейний бізнес – ми виготовляємо взуття, – розповідає «Львівській Пошті» Христина Федюк. – Перед ремонтом у палаті подивилася, як вже зроблені іменні палати у хірургічному відділенні, переглянула в інтернеті, як виглядають дитячі палати в різних країнах, зокрема у США та Європі. Багато моментів порекомендувала Андріана Мальська, за що їй вдячна. Зробила опитування серед дітей і батьків, медиків, що їм сподобалося в іменних палатах, що ще вони ще хочуть покращити. Це опитування дуже допомогло нам. Скрупульозно продумала кожну деталь. І ось результатом наша родина дуже задоволена! Затишна, кольорова і комфортна вийшла палата».
Наша старша донька-підліток день перед відкриттям сама прибирала в палаті. «Генералила», як кажуть. Радість і щастя, що є така відповідальна та працьовита помічниця
Фактично роботи, зроблені тут, як ремонт в однокімнатній квартирі. Тепер, окрім якісного ремонту, в палаті є нова постіль, подушки. Малюнок героя на стіну вибрали діти родини Федюк, а ідею з малюнком реалізувала художниця Оля зі «Сонячної майстерні».
«Наша старша донька-підліток (у нас троє донечок) день перед відкриттям сама прибирала в палаті. «Генералила», як кажуть. Хіба це не радість? Радість і щастя, що є така відповідальна та працьовита помічниця», – розповідає Христина Федюк. – Молодші доньки допомагали вибирати колір постелі».
Сподіваюся, що і приклад нашої родини надихне й інших людей бізнесу долучитися до змін у Львівській обласній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ»

«Тішуся, що у Львові є чимало соціально відповідальних представників бізнесу, які долучаються до соціальних ініціатив. Певна, що цей процес у Львові триватиме й надалі. Коли люди чогось вже досягають у житті, то стараються поділитися і зробити радість у житті іншим. Сподіваюся, що і приклад нашої родини надихне й інших людей бізнесу долучитися до змін у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ». Я готова допомогти в організаційних моментах, порадити, адже сама пройшла цей шлях. Нехай діти швидше одужують у цій палаті. Певна: лікують і професійні медики, і стіни також лікують, – зазначає «Львівській Пошті» Христина Федюк. – Щиро тішуся, що Андріані Мальській вдається запалювати інших. Вона – молодець!. Вона багато свого часу вкладає, аби ОХМАТДИТ змінювався на краще».
І це ще не все. Медперсонал ОХМАТДИТу отримав у подарунок чудові новенькі «крокси» незмінної якості львівського виробництва Progress service.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9122 / 1.61MB / SQL:{query_count}