Триває реконструкція собору святого Юра

На Львівщині триває реконструкція греко-католицького Архикатедрального собору св. Юра. Він є однією з найвизначніших пам’яток архітектури на Заході України.
Наразі розпочали підготовчі роботи з реставрації фасаду Митрополичих палат, а також встановили риштування. Реставратори вже проводять роботи зі збереження білокам’яних елементів фасаду.
Зі слів начальника управління Романа Калагурського роботи з відновлення собору проходять відповідно до графіка. «Зараз реконструкція на тому етапі, коли парафіяни бачать значні зміни, оскільки територія нижнього подвір’я перед входом у собор у належному вигляді. Працівники підрядної організації працюють щодня, аби завершити роботи вчасно», – зазначив Роман Калагурський.
Виконання першого комплексу будівельних робіт стартували 11 жовтня поточного року. Більше, ніж за місяць, працівники підрядної організації ТОВ «Підприємство «Турист» завершили роботи з впорядкування нижнього подвір’я. Зокрема, демонтували стару бруківку, а територію долішнього подвір’я заклали новою бруківкою та встановили поребрик. З метою підняття рівня землі навколо обходу собору встановили георешітки для підсилення ґрунту, який усувався.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8342 / 1.52MB / SQL:{query_count}