Добра новина для львів’ян!

Є програма співфінансування проведення капремонту внутрішньоквартальних доріг та прибудинкових територій – які кроки треба зробити

Якщо ви давно і безуспішно звертаєтесь з проханням про ремонт дороги біля вашого будинку – є добра новина. Тепер це можна зробити в межах відповідної програми співфінансування проведення капітального ремонту внутрішньоквартальних доріг та прибудинкових територій.
Для участі у програмі вам необхідно зробити всього декілька кроків:
скликати загальні збори мешканців;
прийняти рішення щодо згоди на виконання робіт;
подати на розгляд комісії пакет документів.
Для капремонту внутрішньоквартальних доріг, прибудинкових територій, вулиць приватного сектору та дворів передбачено фінансування з бюджету міста до 80 % та не менше 20 % коштів мешканців вулиці (співвласників будинку).
Для суб’єктів підприємницької діяльності до 70% коштів бюджету міста та не менше 30 % коштів мешканців вулиці (співвласників будинку) і суб’єктів підприємницької діяльності разом.
Голова бюджетної комісії Львівської міськради, депутатка фракції «ВАРТА» Наталія Шелестак певна: ця програма прискорить виконання робіт з благоустрою вулиць, адже мешканці пильнуватимуть їх якість проведення та експлуатацію.
«Це один з механізмів залучення активних мешканців до благоустрою міста. За рахунок програм співфінансування багато ОСББ зараз ремонтують дахи, ліфти. Тепер з’явилась можливість проводити капітальні ремонти міжквартальних доріг. Ця програма зараз на стадії обговорення та погоджень, і я сподіваюсь, що нею зможуть скористатись багато львів’ян».
Депутати пропонують включити до програми не лише райони Львова, але і приєднані території Львівської МТГ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8936 / 1.53MB / SQL:{query_count}