«Наша донечка Вікторія – сильна і бойова!»

Для Вікторії Полюги, в якої СМА, під час акції благодійного фонду «Із янголом на плечі» «Квіти зів'януть, а життя розквітне» зібрали понад 1,8 мільйона гривень. Загалом на укол життя Zolgensma потрібно 55 мільйонів – долучайтеся

Львів і Львівщина активно долучаються до допомоги маленькій львів’янці Вікторії Полюзі, в якої спінальна м’язова атрофія (СМА), і якій до двох років потрібно вколоти укол життя вартістю 55 мільйонів гривень. З цієї суми вже зібрано майже 22 мільйони гривень. Триває збірка під назвою «Врятуємо Вікторію Разом» (тут можна прочитати детальну інформацію, реквізити, куди надсилати кошти, хто та як допомагає). Долучайтеся, будь ласка!
У дівчинки важка генетична хвороба, вона потребує найдорожчого у світі препарату Zolgensma, адже її тіло слабшає з кожним днем. Без лікування діти з таким діагнозом поступово втрачають здатність рухатися, ковтати та дихати. Укол життя потрібно вколоти у США.
Вікторії до двох років потрібно вколоти укол життя вартістю 55 мільйонів гривень. З цієї суми вже зібрано майже 22 мільйони
СМА – це хвороба, яка порушує функції нервових клітин і призводить до м'язової атрофії. В Україні є близько 250 дітей, які мають СМА. Як писала «Львівська Пошта», Італія, США, Канада, Японія, Німеччина, Швейцарія, Швеція, Португалія, Великобританія – це країни, які на рівні держави дбають про дітей зі спінальною м’язовою атрофією. На жаль, Міністерство охорони здоров’я України не забезпечує на державному рівні жодного лікування пацієнтів зі СМА.
Вікторії зараз рік і п’ять місяців. Дівчинка з мамою вже п’ять місяців перебуває в Неаполі (Італія), реабілітологи проводять їй підтримувальну терапію. І за час , проведений в Італії, 3,5 місяця дитина провела у лікарні. Особливо важким був серпень, коли Вікторія опинилася в реанімації, бо не могла відкашлятися – ось так СМА підступно вражає. На щастя, цей непростий період вже позаду. Ситуація з реанімацією засвідчила: потрібно поспішити зі збором коштів і вколоти укол життя, адже дитина, в якої СМА, навіть відкашляти не може.
Благодійний фонд «Із янголом на плечі» передає естафету від дітей, батьків і освітян депутатам і підприємцям. Ми спільно зібрали великі кошти, долучайтеся й ви!
11 вересня Вікторію виписали з лікарні у Неаполі. «Нас виписали додому. Дякуємо Богові, що лікарня і реанімація позаду. Дитинство Вікторії минає в лікарняних стінах. Місяці в різних палатах і відділеннях. Але Вікуся вийшла з реанімації, сама дихає, сама їсть! Вона та, хто показує, що здаватися не можна! Вірю, що нам під силу разом закрити збір. Тільки не збавляти обертів, тільки нарощувати темп. Вона – борець. Вона – наше натхнення. На жаль, пневмонія вкрала у Вікторії найцінніше – час. Ми не могли повноцінно займатися, а без реабілітації тіло Вікторії ослабло. Знову беремось до роботи! Знову просимо вас про допомогу. Тільки з вами ми встигнемо врятувати Вікусю! Ви можете допомогти, поширивши інформацію або організувавши збір в колективі чи спільноті. Розкажіть про Вікторію друзям. Ми віримо, що з вами наша дівчинка знайде своїх благодійників, – написала мама Вікторії Мар’яна Коцовська у мережі «Фейсбук». – Щоб Вікусині ніжки ходили, потрібно якомога швидше ввести укол Zolgensma і постійно займатися реабілітацією. Допоможіть їй сьогодні, адже рухова активність в ногах ще збережена і дуже важливо не втрати здобуте, поки триває збір!».

«Дякувати Богу і медикам, Вікторію вже виписали з лікарні – вона з мамою вдома (мешкають у сестри дружини в Неаполі). Загалом Вікторія з п’яти місяців перебування з мамою в Італії три з половиною місяці перебувала в лікарні. Стан її стабілізувався, але тепер щоденно та інтенсивно потрібно знову займатися вправами з реабілітологами, аби надолужити. Чому? Ми тратили час, адже дитина була в реанімації та не займалася вправами. А це дуже й дуже важливо для діток зі СМА. Лікар займається годину, а мама робить вправи з нею впродовж дня. Фактично після часу, проведеного в лікарні, все розпочали з нуля. Та наша Вікторія – сильна і бойова дівчинка! Чемно займається вправами і з реабілітологом, і з мамою!» – розповідає «Львівській Пошті» батько Вікторії Назар Полюга. 
Дівчинка з мамою вже п’ять місяців перебуває в Неаполі (Італія), де проходить курс реабілітації
Як писала «Львівська Пошта», коли Вікторія перебувала у лікарні (після реанімації), то їла через спеціальний харчовий зонд. «Зараз донечка вже їсть самостійно. І в неї такий апетит! Це дуже добре, – каже тато. – Вікторія така щебетуха, так любить говорити. А співати як полюбляє! І що цікаво, дуже любить всім казати «дякую»! Що не візьме в руки, то каже «дякую». Почула це слово, так воно їй полюбилося». 
Тато, який зі старшою донечкою Яною (вона навчається у шостому класі) перебуває у Львові, з Вікторією і дружиною щодня спілкуються через відеозв’язок. «Наша родина щиро тішиться, що люди нас чують і долучаються нам до допомоги. Дякуємо всім благодійникам, підприємцям, дякуємо всім небайдужим людям за чуйні серця! Дякуємо і працьовитій команді благодійного фонду «Із янголом на плечі», яка з нагоди 1 вересня у навчальних закладах Львова та області провела благодійну акцію «Квіти зів'януть, а життя розквітне». Зібрали фантастичну суму – понад 1 800 000 гривень! Якщо такі цифри, то фонду довіряють і чують! Дякуємо журналістам за висвітлення теми допомоги нашій донечці. Бачимо, що все дає добрий ефект», – наголошує Назар Полюга. 
З його слів, до допомоги долучаються і підприємці, і депутати. «Вже багато хто самостійно долучається до допомоги, ініціювавши різноманітні акції, зокрема благодійні концерти, аукціони, ярмарки. Телефонують і розповідають, що проводять акцію на підтримку Вікторії. Мене, як батька, такі дзвінки щиро тішать, за що подяка організаторам акцій! А ось зайшовши у меблевий магазин у Львові, був приємно вражений, що є флаєри про потребу допомоги нашій донечці на укол життя. До мене ніхто не звертався, але це так приємно, що є небайдужі люди. Дякую! – каже батько. – Був приємно здивований, що нам до допомоги долучилася й «Карпатська Джерельна» – у магазинах є флаєри про допомогу Вікторії. Дякую!».
У Львові благодійний фонд «Із янголом на плечі» третій рік поспіль організував благодійну акцію «Квіти зів’януть, а життя розквітне!» під час якої батькам школярів пропонували не купувати квіти освітянам до Дня знань, а кошти передати Вікторії Полюзі. І це дуже гарна новина, що благодійний фонд зібрав понад 1 800 000 гривень. До акції долучилися близько 200 навчальних закладів Львова та області. Отже, такі цифри свідчать про те, що фонд чують, йому довіряють і батьки зголосилися допомогти маленькій Вікторії! Щира подяка всім небайдужим за чуйні серця!
Вікторія вийшла з реанімації, сама дихає, сама їсть! Вона та, хто показує, що здаватися не можна!
«Колектив фонду задоволений рекордним результатом благодійної акції «Квіти зів'януть, а життя розквітне!». Наша благодійна акція вдалася і команда щиро радіє, що все вдалося. Загалом це майже 200 навчальних закладів. Це рекордна сума! Тішимося, що суспільство відходить від радянщини з тими букетами на 1 вересня. Добре, що є розуміння батьків щодо цього питання. Добре, що педагоги розуміють, що благодійність є куди важливішою і актуальною, ніж букет квітів. Такі благодійні акції закладаються і в пам’яті школярів, що в житті потрібно віддавати і допомагати ближньому, зокрема хворим діточкам. Доброта, милосердя, благодійність, чуйні серця та цінності – це так важливо у житті! Важливо й те, аби батьки та вчителі правильно розповідали про допомогу ближньому, розставляли вірні акценти, а не лише, що треба кинути кошти у скриньку, – зазначає «Львівській Пошті» Юрій Федечко, директор благодійного фонду «Із янголом на плечі». – Зокрема, у Львові активно долучився до благодійної акції ліцей «Львівський», де керівником є депутат Львівської міської ради Андрій Закалюк та Ліцей імені Івана Пулюя. Хочу згадати й підприємицю Олену Вахнянин, яка організувала збір у навчальних закладах Жовківщини. Вона сама розвезла скриньки у школи. Тішимося, що її почули у батьки школярів і долучилися задля допомоги Вікторії».
Ба більше, всю благодійну акцію директор фонду Юрій Федечко пролежав у ліжку, адже є серйозні проблеми зі здоров’ям – має перелом хребця, ходить хіба у в корсеті. Та все ж за усім слідкував і допомагав, за що щира подяка і шана пану Юрію! «Львівська Пошта» зичить йому здоров’я та Божої опіки.
Донечка дуже любить всім казати «дякую»! Що не візьме в руки, то каже «дякую»
Також зазначимо, що благодійна акція (загалом її провели вже втретє) була за підтримки управління освіти Львівської міської ради та департаменту освіти та науки Львівської облдержадміністрації.
«Наступного тижня переведемо зібрану суму для Вікторії – це буде понад два мільйони гривень, зокрема понад 1 800 000 гривень від благодійної акції «Квіти зів'януть, а життя розквітне» та ще 200 тисяч гривень, які зібрали з нагоди мого дня народження», – каже Юрій Федечко. – Дякую команді благодійного фонду «Із янголом на плечі», яка активно долучилася до акції, адже всі спрацювало супер! Загалом в акції було залучено майже 20 осіб. Передаємо естафету від дітей, батьків і освітян депутатам і підприємцям. Ми спільно зібрали великі кошти, долучайтеся й ви».

«Дуже просимо допомогти пришвидшити наш збір, тільки разом з вами ми врятуємо нашу донечку! 10, 20, 100 гривень – кожен ваш переказ цінний і важливий! Беріть участь в акціях, розіграшах, лотереях – це все приносить Вікусі поповнення в скарбничку», – звертаються батьки Вікторії.

Реквізити для допомоги Вікторії Полюзі:

Полюга Назар (тато):
4731 2196 1475 0994 («Приватбанк»)
5168 7427 1698 7346 («Приватбанк»)
Коцовська Мар’яна (мама)
5168 7427 1033 9957 («Приватбанк»)
5375 4114 0461 2058 (Monobank)
5167 8032 2632 0880 (Ощадбанк)
UAH
Отримувач: 
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВІКТОРІЯ СМА
Код отримувача: 44233657
UA413052990000026007031019925
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Mastercard 
IBAN :IT28Z3608105138250207750221
PLN https://www.siepomaga.pl/viktoria-sma
USD IBAN: UA973052990000026201899325378
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X
POLIUHA NAZAR

EUR IBAN: UA553052990000026207899325639
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X
POLIUHA NAZAR
Міжнародні перекази через GoFundMe

Будьте як Олежик! У кого ще є скарбнички? 

Олежик просив баночку-скарбничку повернути для наступних заощаджень. Він дуже добрий 4-річний хлопчик, який не пошкодував 742,20 грн задля того, щоб допомогти Вікторії! «Хай дівчинка буде здорова», – сказав він. «Щиро вдячні батькам за таке виховання, вдячні бабусі Ірині Дмитрів. Батьки волонтерять, і син біля них», – розповідають у благодійному фонді «Із янголом на плечі».
Якщо ви бажаєте доєднатись до порятунку життя Вікторії, реквізити для допомоги:
Картка Приватбанку для благодійного фонду «Із янголом на плечі»:
5169 3305 2176 1400 (лише для користувачів Приват24)
Одержувач: Із янголом на плечі БФ
Допомога через MONOBANK:
розділ Інші платежі, Благодійність – БФ Із янголом на плечі
Номер рахунку: АТ КБ «Приватбанк» ЄДРПОУ 41411833
UA173052990000026009001002960
Призначення платежу: Благодійний внесок для Вікторії
КРЕДОБАНК
Банк: ПАТ «КРЕДОБАНК» ЄДРПОУ 41411833
рахунок UA913253650000026008011024214
Призначення: благодійний внесок для Вікторії.

Навчальні заклади Львова та області, які долучилися до благодійної акції «Квіти зів'януть, а життя розквітне»:

1. Середня загальноосвiтня школа №1 – 17 900 грн;
2. Ліцей №2 1-Б клас – 5468 грн; лiцей №2 1-В клас – 5400 грн; ліцей №2 1-Г клас – 5250 грн; (cпільно 3 класи –16 118 грн);
3. ЛДК СЗШ №3 – 16 332 грн;
4. Початкова школа №4 – 6523,76 грн;
5. Львівська лінгвістична гімназія – 7203 грн;
6. Середня загальноосвітня школа №7 – 20 511,88 грн;
7. СЗШ №9 – 3460 грн;
8. Ліцей №15 – 30 261,39 грн;
9. Ліцей №17 – 2000 грн;
10. СЗШ №18 – 16 325.74 грн;
11. СЗШ №22 ім. В. Стефаника – 18 226 грн;
12. СЗШ №23 – 18 755.45 грн;
13. СЗШ №27 2-А клас – 400 грн;
14. Ліцей 28 – 12 900 грн;
15. СЗШ №29 м. Винники 2-Б клас – 7700 грн;
16. СЗШ №30 – 19 004.46 грн;
17. СЗШ №31 – 7056 грн;
18. СЗШ №32 4-Д клас – 1500 грн;
19. ЛСЗШ №34 ім. М. Шашкевича – 4369 грн;
20. Середня загальноосвітня школа східних мов та бойових мистецтв «Будокан» – 9012.87 грн;
21. СЗШ №36 – 12 157 грн;
22. Ліцей №37 – 4050 грн; лiцей №37, 1-А клас – 2250 грн; 4-А – 500 грн (спільно 6800 грн);
23. Ліцей №38 – 14 000 грн;
24. Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 імені Тараса Шевченка – 5500 грн;
25. Лiцей №46 iм. В. Чорновола – 25 840 грн; Лiцей №46 iм. В. Чорновола, 3-В – 1750 грн ;
26. СЗОШ №48 3-А – 5000 грн; 2-А клас – 200 грн + 400 грн (5-Б, 2-А) (спільно 5600 грн);
27. СЗШ І-ІІІ ст. №49 – 17 716,14 грн;
28. СЗШ №50 – 6908 грн;
29. Початкова школа №53 Львівської міської ради – 24 788.20 грн;
30. Львівська гімназія «Престиж» – 21 804.90 грн; 6-Г клас – 6150грн;
31. ЗЗСО №55 – 6 200 грн;
32. CШ №60 1-А клас – 1075 грн;
33. СЗШ №62 – 6350 грн;
34. Середня загальноосвітня школа №65 – 20 000 грн;
35. СЗШ №67 – 20 500 грн;
36. СЗШ №68 – 500 грн;
37. СЗШ №72 – 7817 грн;
38. СЗШ №73 – 11 967 грн;
39. Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №74 ЛМР – 21 369 грн;
40. Ліцей №75 iм. Л. Українки – 18 513 грн;
41. Ліцей №81 ім. П. Сагайдачного 3-А клас – 3000 грн; надходження 2006 грн (спільно 5006 грн);
42. СЗШ №84 ім. Блаженної Йосафати Гордашевської 9-Г клас – 500 грн;
43. ЗОШ № 86 2-Б клас – 500грн (спільно 1200 грн);
44. СЗШ №87 – 400 грн;
45. СЗШ 90 – 10 816 грн;
46. СЗШ №91 – 14 234 грн (на картку батька); Середня ЗОШ №91 , 5-Б клас – 2610 грн (спільно 16 844 грн);
47. Ліцей №93 ЛМР 1Д – 1400 грн; 11-Б – 1050 грн + від ліцею 25 027,72 грн (спільно 27 477грн);
48. СЗШ №95 – 17158,50 грн;
49. Середня загальноосвiтня школа №99 – 12 117 грн;
50. НВК «Софія» 1900 грн – 4Б; 1050 – 3-А; 1000 грн – 8-В; 2200 грн – 5-Б; надходження зі школи – 18 460 грн (спільно 24 610 грн);
51. Ліцей міжнародних відносин ім. В. Стуса ЛМР – 21 861,39 грн;
52. Ліцей імені Івана Пулюя – 23 554 грн; 
53. Лiцей «Львiвський» – 76 590 грн;
54. Ліцей «Оріяна» ЛМР – 12 952 грн;
55. Ліцей ім. В. Симоненка ЛМР 4-В клас – 1750 грн;
56. Ліцей «Сихівський» ЛМР – 22 020,37 грн (картка тата);
57. Львівська академічна гімназія – 8283 грн; Львівська академічна гімназія 3-А клас – 3500 грн (спільно 11 783 грн);
58. Садок-школа-ліцей «ЕКОЛЕНД» – 8012 грн ;
59. Гiмназiя «ТРИВIТА» – 3370 грн;
60. Львівська гімназія «Євшан» – 8937 грн (картка тата);
61. Лiцей «Надiя» – 9 609,90 грн;
62. Загальноосвітня школа «Дивосвіт» – 3540 грн;
63. Центр водного відпочинку «Дельфін» – 946 грн;
64. ПШ «Школа радості» ЛМР – 4906,53 грн;
65. Початкова школа «ОДИН ДВА ТРИ» – 3455 грн;
66. Заклад дошкiльної освiти №30 – 1800 грн;
67. ЗДО №34 – 3222 грн (картка мами);
68. ЗДО №45 ЛМР – 5967 грн;
69. ЗДО №92 – 3500 грн;
70. ЗДО №127 – 3491 грн;
71. ЗДО №136 групи «Сонечко» – 500 грн та «Соняшник» – 1500 грн;
72. ЗДО 139 м. Львів – 5185 грн;
73. ЗДО №181 – 600 грн (картка тата);
74. Дублянський ліцей – 3244 грн;
75. Дублянський ЗДО – 5613,86 грн;
76. Великогрибовицький ліцей ЛМР – 11 744 грн;
77. Великогрибовицький ліцей ЛМР 1 клас – 2000 грн;
78. Грядівська гімназія ЛМР – 7673 грн;
79. Підбірцівський ліцей ЛМР – 7000 грн;
80. Бродівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №3 – 3700 грн;
81. Лучківська ЗОШ – 2400 грн;
82. Великолюбінський заклад ЗСО І-ІІІ ст. – 40 480 грн;
83. Городоцький НВК №2, 8-В клас – 1200 грн;
84. Городоцький ЗЗСО №4 – 14 881 грн;
85. Городоцький ЗЗСО №5 – 13 287 грн;
86. Заверещицький НВК «Берегиня» – 8289 грн;
87. Мавковицький НВК – 2110 грн;
88. Родатицький НВК – 7740 грн;
89. Бартатiвський НВК – 2 000 грн;
90. Долинянський НВК – 4328 грн;
91. Мильчицька школа ЗЗСО I-II ступенів – 2706 грн;
92. Повітненський ЗЗСО I-II ст. – 8168 грн;
93. Давидівський опорний заклад ЗСО I-III ст. iм. Т. Шевченка – 4034 грн;
94. Старосільська ЗЗСО І-ІІІ ст. – 6700 грн;
95. Звенигородський ЗЗСО І-ІІІ ст. Давидівської сільської ради – 5600 грн;
96. Стебницький ліцей №7, 1-Б клас – 3123,50 грн (на картку тата);
97. Доброгостівська СЗШ І-ІІІ ст. ім. Івана Боберського, учні 10 класу, вчителі: М.В. Дуда, С.М. Колодій – 1465 грн;
98. Жовківський ЗЗСО №1 – 17 200 грн;
99. Жовкiвський ЗЗСО №2 – 10 050 грн;
100. Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 – 33 557 грн;
101. КЗ ЛОР «Жовківський НРЦ «Злагода» – 2310 грн;
102. Жовківський центр дитячої та юнацької творчості – 1036 грн;
103. Пилівський ЗЗСО І ст. – 2410 грн; 
104. Боянецька загальноосвітня школа І-ІІ ст. – 15 100 грн;
105. Добросинський ЗЗСО I-III ст. – 17 000 грн;
106. Деревнянський ЗЗСО – 3710 грн;
107. Зіболківський ЗЗСО І-ІІІ ст. – 14 329 грн;
108. Новоскварявський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – 1531 грн;
109. Сопошинський ЗЗСО І-ІІІ ст. – 15 535 грн;
110. Воля-Висоцький ЗЗСО І-ІІ ст. – 5427 грн;
111. В'язiвський ЗЗСО – 2785 грн;
112. Малопередримихівська ЗОШ I-II ст. – 5720 грн; 
113. Замочківський ЗЗСО І-ІІ ст. – 5220 грн;
114. Мацошинський ЗЗСО – 4000 грн;
115. Ліцей №1 Зимноводівської сільської ради – 32 262 грн;
116. Ліцей №2 Зимноводівської сільської ради – 20 707 грн;
117. Суховiльський лiцей – 4309 грн;
118. Садок «Казковий світ» Зимноводівської сільської ради – 3710 грн;
119. Садок «Дитячий всесвіт» Зимноводівської сільської ради – 2500 грн;
120. Золочівський ЗЗСО I-III ст. №4 ім. В. Вишиваного – 6 900 грн;
121. Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської СР – 11 191 грн;
122. Куликівський ЗДО – 589 грн;
123. Артасівський ЗЗСО І-ІІ ст. – 3506 грн;
124. Великодорошівський ЗЗСО – 2916 грн;
125. Гребінцівський ЗЗСО І-ІІ ст. – 3159 грн;
126. Звертівський ЗЗСО І-ІІ ст. – 4072 грн; 
127. Звертівський ЗДО – 2000 грн;
128. Мервичівський ЗЗСО І-ІІ ст. – 2511 грн;
129. Мервичівський ЗДО – 1120 грн;
130. Смереківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. – 8950 грн; 
131. Смереківський ЗДО – 1520 грн;
132. Стронятинський ЗЗСО І-ІІ ст. – 3915 грн; 
133. Сулимівський ЗЗСО І-ІІ ст. – 5365 грн;
134. Віднівський ЗДО – 1950 грн;
135. Гамаліївська ЗОШ I-II ст. – 6000 грн;
136. Новороздільська СШ №4 – 11 697 грн;
137. ЗОШ №5 м. Новий Розділ – 8376 грн;
138. Гранки-Кутівська ЗОШ І-ІІ ст. – 5636 грн;
139. Руданецький ЗЗСО I-II ст. та ДО, 7 клас – 700 грн;
140. Конопницький ЗЗСО I ст. – 500 грн;
141. Чижиківська ЗОШ – 5212 грн;
142. Містківський ЗЗСО I-III ст. – 7500 грн;
143. Нижньобiлкiвський ЗЗСО I-II ст. – 2969,40 грн;
144. Рава-Руський опорний ЗЗСО I-III ст. №1 – 6000 грн;
145. Рава-Руський ЗЗСО I-III ст. №2 – 15 200 грн;
146. Рiчкiвський ЗЗСО I-II ст. – 5445 грн;
147. Хлопчицький ЗЗСО I-III ст. – 3960 грн;
148. Початкова школа №2 м. Самбір 2-Б клас – 1253 грн; ПШ № 2 м. Самбір 3-А клас – 1200 грн; початкова школа №2 м. Самбiр 4-Б клас – 1000 грн; 570 грн –1-В клас;
149. CЗШ №7 м. Самбір – 10 500 грн на карту фонду «Вікторія СМА»; 
150. СЗШ №10 м. Самбiр – 1130 грн;
151. Гімназія с. Дубрівка Самбірської міськради Львівської області – 1633 грн;
152. Вощанівський ЗЗСО I-II ст. – 327грн;
153. Стрілковицька гімназія – 7035 «на картку тата»;
154. Зубрянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Солонківської сільської ради 3-В – 3000 грн; 2-Б, 4-А, 7-Б – разом 5765 грн;
155. Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5 – 7700 грн;
156. CЗШ №7 м. Стрий – 10 500 грн;
157. Cтрийський ЗЗСО №9 – 4803 грн;
158. Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 – 8800 грн;
159. Загірненська СЗОШ I-II ст. – 2600 грн;
160. Бортятинський НВК – 8430 грн;
161. Волсвинська ЗШ І-ІІ ст. – 7351 грн; 
162. Немирівський ЗЗСО I-III ст. Яворівського району, 1 клас та 6-А клас – 4320 грн;
163. Завадівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – 8599 грн;
164. Свидницький ЗЗСО I-II ст. – 5154 грн;
165. Великогорожаннівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – 2 603,70 грн;
166. Щирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. ім. Героя України Богдана Ільківа – 22 296 грн;
167. Щирецька загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ст. – 4 722,30;
168. Семенівський ЗЗСО – 6766 грн;
169. Станіславчицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом імені Тимофія Бордуляка Бродівської міської ради Львівської області – 1817,82 грн;
170. Соснівська ЗШ І-ІІІ ст. №13 – 15 453,50 грн;
171. Підберізцівський НВК I-III ст. – 1272 грн;
172. Стебницька гімназія №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області – 3000 грн;
173. Сонцелеви – діти й педагоги, волонтери в школах та садках м. Львів (день народження С. Локоткової) – 6623 грн;
174. Яворiвський НВК ЗДО-ПШ ЯМР ЛО – 1390 грн;
175. Любельський ЗЗСО I-III ст. – 6786 грн;
176. Добрянський НВК – 2534 грн;
177. Годовицька ЗОШ І-ІІІ ст. – 2532 грн (завтра заберуть зі школи);
178. Мшанський НВК (педагоги) – 1361,50 грн;
179. ПШ «Cвітанок» 2-Б, 2-Д класи – 3500 грн;
180. Загальноосвітня школа «Первоцвіт» – 9000 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2232 / 4.21MB / SQL:{query_count}