Попит на робітничі професії

На Львівщині зростає база вакансій, зменшується кількість безробітних

Якщо торік на Львівщині через пандемію та її наслідки фірми та компанії вимушено скорочували обсяги виробництва, а рівень безробіття стрімко зростав, то із січня 2021-го ринок праці поволі почав відновлюватися: збільшується кількість заявлених працедавцями вакансій, зменшується кількість безробітних. 
«У перші дні січня в області налічувалося 3,2 тисячі пропозицій працевлаштування, а станом на 1 вересня працедавці Львівщини задекларували 5,8 тисячі вільних робочих місць і вакантних посад, тобто на 2,6 тисячі більше, – говорить директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. – Пропонують роботу кваліфікованим робітникам з інструментом, персоналу сфери торгівлі та послуг, а також робітникам з обслуговування обладнання і машин».
З його слів, напередодні нового року за сприяння служби зайнятості роботу на Львівщині шукали 28,2 тис. безробітних, а на початку вересня на 10,3 тис. менше. «Дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили сягнув позначки один до трьох, тоді як станом на 1 січня 2021 року за одну вакансію конкурували вісім безробітних», – каже Василь Барилюк.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4352 / 3.96MB / SQL:{query_count}