Північна об’їзна Львова: восени розпочнуть будівництво

Дорогу побудують у межах населених пунктів, починаючи зі села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісків

Для будівництва Північної об’їзної Львова у власників викупили більшість земельних ділянок та приватних будинків на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського району. «Вже викупили 41 об’єкт. Залишається ще 11, де не оформлені спадкові права та проводиться експертна оцінка. Після усіх процедур вони будуть викуплені», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.
Північну об’їзну Львова побудують в межах населених пунктів, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісків. Будівництво планують розпочати восени. Для цього Європейський банк реконструкції та розвитку виділив уряду 11 мільярдів гривень. Це кредитні кошти, які необхідно повернути до 2035 року.
Нова дорога дозволить значно розвантажити південну об’їзну міста та вуличну мережу. Її будуватимуть двома пусковими комплексами.
«Північна об’їзна перетинатиме дорогу Львів – Тернопіль – Рава-Руська, на якій облаштують розв’язку, що дозволить водіям об’їжджати Львів, рухаючись у бік Жовкви. Інший з’їзд – на дорозі Київ – Чоп і третій – на дорозі Львів – Краківець. Дорога матиме цементно-бетонне покриття, по дві смуги руху у кожному напрямку, шумозахисні екрани у межах населених пунктів, надземні або підземні переходи та правий з’їзд. Загальна протяжність автошляху – 23 кілометри», – зазначив Юрій Бучко.
З його слів, вже готують тендерну документацію, яка має відповідати нормам ЄБРР. Оголосити тендер для визначення підрядника планують влітку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8042 / 1.53MB / SQL:{query_count}