Пільгова транспортна картка: хто у списку

Документи та заяву можна подати у Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. Картка передбачатиме пільговий проїзд громадським транспортом у Львівській ОТГ

фото: Олег Огородник
Львівська мерія нагадує, що для зручності та комфорту учасників бойових дій адміністратор ЛКП «Львівавтодор» працює також у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41), де приймають документи та заяви на виготовлення пільгової транспортної картки Електронний квиток ЛеоКарт для наступних категорій:
Учасник бойових дій, інвалід війни, особа ЧАЕС 1 категорія, особа ЧАЕС 2 категорія, дитина ЧАЕС з інвалідністю, ветеран військової служби, ветеран органів внутрішніх справ, ветеран національної поліції, ветеран податкової міліції, ветеран державної пожежної охорони, ветеран державної кримінально-виконавчої служби України, ветеран служби цивільного захисту, ветеран служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, військовослужбовці строкової служби, особа з інвалідністю військової служби, батьки військовослужбовця, який загинув чи помер або пропав безвісти під час проходження військової служби, вдова (вдівець) військовослужбовця, її (його) діти, дружина військовослужбовця, який пропав безвісти, її (його) діти.
Перелік необхідних документів: Паспорт громадянина України або ID-картку; документ, що підтверджує статус пільговика (посвідчення пільговика); РНОКПП (ІПН); кольорове фото 3х4 (фото повинно бути актуальним, зробленим не пізніше, ніж за 6 місяців до подачі документів).
Прийом документів та заяв відбуватиметься: понеділок – четвер – 08.00 – 17.00, обід – з 12.00 до 12.45; п’ятниця – 08.00 – 14.00, без перерви на обід.
Для запису на прийом до адміністратора, зателефонуйте на гарячу лінію електронного квитка Леокарт за номером телефону – 0800 303 007.
Ця картка передбачатиме пільговий проїзд громадським транспортом у Львівській ОТГ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2902 / 3.97MB / SQL:{query_count}