У Львові відкриють центр науки

Його створять на базі «Львівської політехніки». Реалізують проєкт у рамках програми «Велике будівництво»

Київ вже має – і Львів матиме. Мовиться про музей науки. Його ще називають центр науки. Перший науковий музей в Україні відкрили торік у столиці. У Львові ж його планують відкрити до кінця 2021 року і створити на базі «Львівської політехніки». Реалізація проєкту відбудеться у рамках програми «Велике будівництво». 
«Чули про сучасний Музей науки Малої академії наук України у Києві? Такий буде і в нас! Він мав би запрацювати на вулиці Січових Стрільців у Львові до кінця цього року. Це буде унікальний простір з цікавими експонатами та лабораторіями, де проводитимуть досліди в галузі фізики, робототехніки, інформаційних технологій тощо. Половина експозиції буде пересувною, щоб до неї мали доступ діти з усієї області. Реалізуємо цей масштабний проєкт у рамках програми Президента «Велике будівництво», на базі Tech StartUp School «Львівської політехніки», – розповів очільник Львівщини Максим Козицький. – Згодом такі музеї відкриють у кожній області України. Дякую всім, хто долучається до цього проєкту, вболіває за збереження і розвиток нашого наукового потенціалу!».

«Центр наукової освіти на Львівщині не має бути територією минулого із запиленими експонатами. Сучасні наукові музеї – це територія, яка надихає на відкриття. Частина нової експозиції буде пересувною, аби до неї мали доступ сільські діти та школярі з невеликих містечок та селищ», – каже директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска. 
«Львівська політехніка працює над розвитком стартапів, інновацій, у нас є лабораторія прототипування. Усе це дає можливість створити добрий фундамент для співпраці із молоддю, і залучати її до науки та інновацій. Для реалізації проекту зі створення наукового центру виділили корпус у центрі міста. Важливо ці перші музеї зробити якісними, аби показати, що цей пілотний проект є вдалим», – зазначив керівник Tech StartUp School Назар Подольчак.
Фото: Київський музей науки
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5595 / 3.98MB / SQL:{query_count}