Більше місць у дитсадках

Цього року у садочках Львівської МТГ додатково відкриють групи ще для 700 дітей

У 2021 році мерія Львова планує здійснювати ремонтні роботи у восьми дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста, про що повідомила очільниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.
«Одним зі стратегічних напрямків розвитку освіти на 2021 рік є завершення ремонтних робіт у закладах дошкільної освіти. Насамперед мовиться про завершення ремонтів на вулиці Медової Печери, де буде відкрито сім груп, продовження робіт на вулиці Виговського (шість груп), на вулиці Клепарівська (чотири групи), на вулиці Дністерська (чотири групи), також ми відремонтуємо ще дві групи та харчоблок у «Будинку школярів», де раніше відкрито чотири групи, які успішно відвідують діти. Також заплановано у 2021 році відкрити 18 груп у ЗДО на вулиці Малоголосківська, 34 – садочок, який для міста будують забудовники. Плануємо завершити ремонт садочка на вулиці Грушевського у селищі Рудне (три групи). Окрім того, ми оголошуємо торги на будівництво нового закладу дошкільної освіти на вулиці Білогорща. Всі ці садочки зможуть додатково забезпечити дошкільною освітою 700 дітей у різних мікрорайонах міста», – розповіла Зоряна Довганик.
У 2020 році у закладах дошкільної освіти Львова відкрито 19 додаткових груп повного дня. Також минулого року розпочали роботу 18 груп короткотривалого перебування. До садків міста зарахували 8350 дітей.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3243 / 3.97MB / SQL:{query_count}