У здоровому тілі – здоровий дух!

У Львові відновлять вісім майданчиків, чотири спортзали, два басейни та стадіон. На Львівщині на розвиток спортивної інфраструктури передбачили майже 9 мільйонів гривень

Задля забезпечення кожної дитини якісними умовами навчання Львівська міська рада інвестує кошти в оновлення навчальних закладів. Це, зокрема, стосується і спортивних зон у школах Львова. У 2021 році міське управління освіти планує завершити роботи на одному стадіоні та 8 майданчиках, у 4 спортивних залах та відновити роботу двох басейнів. Окрім того, триватимуть ремонтні роботи на ще 12 шкільних спортивних майданчиках і стадіонах, у 5 спортивних залах та 2 басейнах.
«Ми дбаємо про здоров’я наших дітей, тому робимо все можливе, щоб біля кожної школи нашого міста був відремонтований спортивний майданчик. Вони слугуватимуть не лише для учнів шкіл, а й жителів мікрорайону. Також на сучасних майданчиках зможуть проводити заняття тренери різних гуртків та секцій. У 2020 році ми завершили роботи на 15 спортивних майданчиках і стадіонах. Цього року проводитимуться ремонтні роботи на 21 спортивному майданчику та стадіоні. Окрім того, виготовлено проєктно-кошторисну документацію та частково зіграні торги для 17 майданчиків, і ще для 7 будуть виготовляти ПКД. Громада Львова активно бере участь у Громадському бюджеті міста. Зокрема, плануємо реалізувати 41 проєкт у закладах освіти, з яких спортивна інфраструктура становить 5 майданчиків, стадіон та спортзал», – розповіла Зоряна Довганик, очільниця управління освіти міста.
Водночас у 2021-ому майже 9 мільйонів гривень на розвиток спортивної інфраструктури передбачено у Програмі капітального будівництва. Мовиться про реконструкцію спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Львівському національному університеті імені Івана Франка. З обласного бюджету на цей об’єкт скеровано 1 мільйон 427 тисяч гривень. Також на нього передбачені кошти Державного фонду регіонального розвитку. У планах – завершення реконструкції будівлі басейну ДЮСШ «Тризуб плюс» у селі Давидів Давидівської територіальної громади. На це передбачено 3 млн грн. Мовиться і реконструкцію стадіону імені Лева Броварського у Самборі. На завершення об’єкту з обласного бюджету буде скеровано 4 млн грн. У планах на 2021-ий – будівництво спортивного комплексу з басейном у Яворові. Зокрема, цього року буде виготовлено проєктно-кошторисну документацію. На це передбачено 100 тис. грн.
Програма капітального будівництва – одне з джерел фінансування розвитку спортивної інфраструктури. У межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини передбачене спорудження 13 майданчиків та 3 стадіонів. Також на три об’єкти залучать кошти ДФРР. А ще чекають завершення прийняття пропозицій від громад на отримання субвенції з державного бюджету на розвиток спортивної інфраструктури та рішення комісії щодо відбору об’єктів на фінансування в межах обласного конкурсу мікропроєктів, інформують у Львівській ОДА.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2366 / 3.99MB / SQL:{query_count}