"Територія терору" шукає непочутих

Львівський Меморіальний музей запрошує свідків подій 1930 – 1950-х рр. для проведення онлайн-інтерв'ю

Львівський Меморіальний музей тоталітарних режимів "Територія терору" розшукує свідків подій 1930 – 1950-х рр. для проведення онлайн-інтерв'ю через скайп та зум.
Усноісторичний проєкт "#непочуті" не зупиняє свою роботу навіть під час всесвітньої пандемії.
"З березня минулого року ми започаткували онлайн інтерв'ювання: з одного боку, обставини нас обмежили, але з іншого – показали нові можливості та методики, – кажуть працівники музею. – А з огляду на соціальне дистанціювання – такі розмови набули нового сенсу для наших оповідачів та оповідачок".
З моменту початку пандемії, команда проєкту #непочуті записала п’ять онлайн-інтерв’ю. Географія опитаних постійно розширюється: Львівщина, Сєвєродонецьк, США та Санкт-Петербург. Оповідачі та оповідачки поділилися з музеєм унікальними досвідами про предвоєнне життя, депортації та Голокост. Серед історій - унікальне свідчення Леона Хамейдеса з США, родина якого була врятована від Голокосту Митрополитом Андреєм Шептицьким. Пані Шелла Неонова, яка нині проживає у Санкт-Петербурзі, була врятована Праведницями народів світу - Галиною та Валентиною Ченцовими, а мати Леона Хмельковського (США) врятувала двох єврейських дівчаток, але у 1944 році була ув’язнена до ГУЛАГу на далеких 10 років.
Експозиція "Території терору" базується на усноісторичних свідченнях, відтак кожен/кожна оповідач/ка стає співтворцем Музею. Якщо ви або ваші близькі були свідками подій 1930-1950-х рр. і готові оповісти про побачене зголошуйтесь за телефоном: 093 08 36 755 або електронною адресою: territoryterror@gmail.com.
Більше про проєкт ви можете дізнатись на сторінці нашого музею на facebook.com/TerritoryTerror/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8357 / 1.53MB / SQL:{query_count}