Мандруймо і смакуймо на Львівщині!

«Гастромандри Львівщиною»: фермерські господарства області запрошують стати учасниками проєкту

26 фермерських господарств у регіоні готові до початку туристичного сезону. Управління туризму та курортів і департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА планують залучити до проєкту «Гастромандри Львівщиною» ще більшу кількість локальних виробників.
Як наголошують у департаментах, участь у проєкті «Гастромандри Львівщиною» для фермерських господарств має низку переваг, наприклад, впізнаваність бренду, лояльність клієнтів і додатковий дохід.
«Ми позиціюємо Львівську область як регіон здорового і безпечного відпочинку. Фермерські господарства пропонують туристам активності на природі у сільській місцевості та здорову їжу. Також це вигідно і для фермерів, бо є нагода збільшувати прибутки. Туроператори приводитимуть до них туристів, які купуватимуть крафтові смаколики. Бонусом реєстрації у проєкті «Гастромандри Львівщиною» є партнерська підтримка від облдержадміністрації», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.
Метою проєкту є промоція локальної продукції, налагодження співпраці з туристичним бізнесом та створення нових туристичних пропозицій, інформують у пресслужбі Львівської ОДА.
Зі слів Ірини Юськевич, власниці торгової марки «Західний равлик», яка є учасницею проєкту, ферма розширила продуктову лінійку делікатесних продуктів і пропонує повноцінні гастротури з екскурсіями господарством.
«Ми розробили нове тематичне меню, де туристи зможуть поласувати не лише равликовим та качиним м’ясом, а й м’ясом кролів-велетнів та індиків, схрещених зі страусами. Напрацьовуюємо також виробництво локальної фуа-гри, а також мусів з качиної та кролячої печінок», – розповіла Ірина Юськевич. Віднедавна на території ФГ, яке розташоване у Солонківській ТГ, живе мавпенятко Чівас.
Фермерське господарство ФайнаBerry розташоване у Давидівській ТГ. Зима завдала клопоту господарю Миколі Стецьківу. Велика кількість снігу погнула парникові тунелі. Але вже все полагоджено, у середині червня планують розпочинати сезон для відвідувачів. Можна буде приїхати та самостійно зібрати собі ягід або передплатити необхідну кількість товару з доставкою аж до листопада.
На молочній фермі Прикарпаття «Мукко», у Стрийській ТГ, на відвідувачів чекає зустріч з козами альпійської та заненської порід. Під час пізнавальної екскурсії можна побачити всі етапи виготовлення продукції та дегустувати сири.
Вартість екскурсії з дегустацією на одну людину зросла на 50 грн. Тепер вона становить 150 грн. Але за пів сотні можна підібрати собі шматок сиру додому. Влітку на території господарства планують завершити будівництво ресторану.

На «Козячій фермі Двох Катерин» – це Славська ТГ – упорядкували експозицію бойківського побуту (близько 200 експонатів), розширили дегустаційну зону. А ще облаштовують крамницю, де будуть продавати продукти спілки «Смак українських Карпат».
За цим посиланням можна побачити фермерські господарства, відкриті для туристів, на території Львівської області: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1wifksCL1oEc5x0STIx-yZ0a0h7OvqcQv&ll=49.415048638034165%2C23.824975099999985&z=8
Хто бажає приєднатись до проєкту «Гастромандри Львівщиною», реєстрація в гугл-формі тут.
Докладну інформацію запитуйте в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА за телефоном: (095) 663-80-35, Мар’яна Кукса, провідна інспекторка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8336 / 1.56MB / SQL:{query_count}