Хлопці та дівчата, зголошуйтеся!

Учасників АТО/ООС запрошують на навчальний курс з розвитку власної справи. Заяви приймають районні відділи соцзахисту до 20 квітня, початок навчання 5 травня

Університет банківської справи у співпраці з Мінветеранів проводить навчальний курс «Власна справа» для учасників та учасниць АТО/ООС в межах проєкту VETERAN START-UP EDUCATION. Про це інформує Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.
Мета курсу: надати практичні знання щодо створення інтегрованої моделі бізнесу; сприяти соціально-психологічній адаптації учасників та учасниць АТО /ООС; розкрити потенціал учасників курсу та сформувати впевненість у власних силах; мотивувати на нові досягнення через заснування власної справи; допомогти реалізувати start-up; надати менторський супровід учасникам та допомогти їм підготувати бізнес-проєкт на обласний конкурс стартапів з метою отримати фінансування на його реалізацію.
Упродовж 15 навчальних модулів учасники курсу здобудуть прикладні знання з особистого розвитку та самореалізації в соціумі як особистості, бізнес-процесів, роботи з командою, фінансів, залучення інвестицій в бізнес, управління проєктами та грантової діяльності, опанують практичні інструменти для ведення бізнесу та побудують бізнес-модель свого стартапу.
Кожен модуль передбачає тренінговий семінар, виконання практичних вправ та аналізування кейсів відомих компаній за допомогою гостей – успішних підприємців, представників бізнесу та фінансових структур. Між модулями учасники виконують завдання та консультуються для правильної побудови власної бізнес-моделі та кінцевого пітчингу свого проєкту перед конкурсною комісією.
За результатами успішного закінчення курсу всі учасники отримають сертифікат Університету банківської справи. Найкращі проєкти зможуть взяти участь в обласному конкурсі стартапів та отримати фінансування на його реалізацію. Заяви приймають районні відділи соцзахисту до 20 квітня, а навчання розпочнеться 5 травня.
Партнери проєкту: Львівська ОДА, управління соцзахисту ЛМР, Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, ГО «Академія соціально-економічних ініціатив», IQholding, АТ «Кредобанк», АТ «ОТР Банк», АБ «Укргазбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», КС «Галичина», ГС «Фонд розвитку банківської освіти та науки», ГО «Центр «Кроки», БФ «Там де живе надія», ГО «Діловий Клуб «Партнер», Бізнес-школа УБС.
Контактна особа від Університету банківської справи: к.е.н, доцентка кафедри фінансового консалтингу і банківництва, начальниця відділу фандрейзингу УБС Ярина Танчак; тел.: (097) 443-42-64, e-mail: jarunatanchak@ukr.net.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8195 / 1.54MB / SQL:{query_count}