Міський голова Львова вчетверте

Міська ТВК оголосила офіційні результати виборів мера у Львові

фото: Роман Балук
143 466 – саме стільки виборців проголосували за Андрія Садового під час другого туру 22 листопада на виборах львівського міського голови (тепер йдеться про Львівську міську територіальну громаду) – це 62, 25% голосів виборців.
25 листопада міська ТВК офіційно встановила результати виборів та зареєструвала Андрія Садового Львівським міським головою.
«Маємо офіційні результати виборів міського голови Львова. Що далі? Чекаємо п’ять днів. Це термін визначений для оскарження результатів виборів. Далі повинна відбутись урочиста сесія і ми разом з депутатами складемо присягу. Попереду багато роботи. Маємо разом напрацювати стратегію розвитку нашої громади на наступні п’ять років. Мій план – План дій 24/7. Готовий включати ідеї партій, які також здобули прихильність львів’ян. Всім ще раз дякую за підтримку!», – зазначив Андрій Садовий.
Нагадаємо, що після закриття виборчих дільниць 22 листопада оприлюднили результати екзит-полу соціологічної компанії Liberty Report на замовлення Студії Савіка Шустера показали, що Андрій Садовий набирає 62,8% голосів виборців, його конкурент у другому турі, нардеп від «Європейської солідарності» Олег Синютка – 37,2%. Екзит-пол соціологічної агенції Fama на замовлення ZAXID.NET показав результати 62,7% і 37,3% на користь Садового.
Як писала "Львівська Пошта", зі слів очільниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряни Павлів, у Львівській міській територіальній громаді у голосуванні 22 листопада мали змогу взяти участь 594 356 виборців.
І щодо явки. 25 жовтня, коли відбулися вибори міських депутатів і перший тур виборів міського голови, та 22 листопада, коли відбувся другий тур виборів міського голови, на дільниці прийшла майже однакова кількість виборців Львівської територіальної громади – 38,6% і 38,9%.


Довідково: 
26 березня 2006 року Андрія Садового обрали на посаду міського голови Львова вперше
У 2010 р. Андрій Садовий вдруге обраний міським головою Львова
24 листопада 2015 року Андрій Садовий втретє склав присягу міського голови Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8351 / 1.54MB / SQL:{query_count}