У Львові розпочались безкоштовні освітні курси

Курси від Центрів Едукації відбудуться у семи бібліотеках міста

Центри Едукації є освітньою мережею, яка діє у міських бібліотеках Львова та розвиває культуру неформального навчання протягом життя.
Цьогоріч курси від ЦЕ відбудуться у семи бібліотеках Львова: URBAN бібліотека, Перша львівська медіатека, WIKI бібліотека, Сенсотека, Spilno бібліотека, SMART бібліотека та бібліотека на вул. Миколайчука.
За інформацією організаторів, цьогоріч учасниками курсу хотіли стати 3200 осіб, які заповнили анкети. Усього в програмі 12 освітніх програм: англійська мова, графічний дизайн, психологія стресу, теорія моди, просування у соц.мережах, волонтерство, проєктний менеджмент, перша домедична допомога, кар’єра та фінансовий менталітет, психологія стосунків, практична психологія та дитяча психологія.
«Мешканці Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються, більш задоволені життям у своїй громаді, ніж мешканці інших міст. Надавати можливості навчання впродовж життя є важливою складовою успішного міста та прекрасною інвестицією у його мешканців. За допомогою курсів ЦЕ ми намагаємося виховати культуру довготривалого навчання у місті серед дорослих та надати всім однаковий доступ до якісної, сучасної неформальної освіти», – каже проєктна менеджерка Інституту міста, а також координаторка проєкту Вікторія Фургало.
Організатори проєкту: КУ Інститут міста, управління культури ЛМР та DVV International Ukraine.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8293 / 1.53MB / SQL:{query_count}