Конкурс «Успішний педагог»: приз у 25 тисяч гривень

Документи для участі у конкурсі потрібно подати до 17 жовтня, а переможців оголосять 22 листопада

У Львові приймають заявки на конкурс «Успішний педагог». Хто може стати учасником? Педагоги дитсадків, шкіл та позашкільних закладів, яких висунула педагогічна рада закладу освіти, батьківська або учнівська громада. Також кожен педагог має право самостійно висунути свою кандидатуру, інформує управління освіти Львівської міської ради
У списку документів – заява, мотиваційний лист претендента (одна сторінка друкованого тексту, шрифт – Аrial, розмір шрифту – 12), витяг з протоколу загальних зборів (конференції) колективу закладу освіти про вибір претендента/претендентів від закладу освіти для участі у програмі.
Неповний пакет документів до розгляду не приймається.
Документи потрібно подати до 17 жовтня і їх варто надсилати на електронну адресу: Kovalko.Uliana@lvivcity.gov.ua
Учасники братимуть участь у методичному практикумі з членами комісії, які вийдуть на зв’язок через програму Zoom. Через жеребкування утворюються пари (дві особи), які розкриватимуть тему: «Перехрестя двох стихій (предметів) – шлях до успішного розвитку учня».
Для підготовки завдання відводиться 30 хв.️ Учасники у парі мають підготувати майстер-клас, під час якого демонструється інтеграція на основі двох предметів, формується проблема, завдання, яке може бути корисне учневі та для його розвитку.
Матеріали претендентів розглядає комісія та визначає переможців до 22 листопада. І найцікавіше – кожен переможець отримає 25 тис. грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7824 / 1.53MB / SQL:{query_count}