Lviv Fashion Week 2020: безпечні покази

Основним завданням Lviv Fashion Week, яке набуває ще більшої актуальності в умовах пандемії COVID-19, є підтримка українських дизайнерів

8-11 жовтня у Львові пройде Lviv Fashion Week 2020, особливістю якого стане співпраця з проєктом Lviv Art Week: два заходи проводитимуться одночасно на території Fest Republic, з колабораціями дизайнерів і художників. Lviv Fashion Week 2020 буде включати покази нових колекцій українських дизайнерів, лекції освітньої програми і презентацію соціального проєкту Diversity You. В умовах адаптивного карантину Lviv Fashion Week буде дотримуватися всіх вимог безпеки і протоколу проведення подій у Львові на той момент.
Основним завданням Lviv Fashion Week, яке набуває ще більшої актуальності в умовах пандемії COVID-19, є підтримка українських дизайнерів. Разом з тим, надважливою є відповідальність за здоров’я людей, тому захід пройде в зміненому форматі: показів буде менше, перерви триваліші, на показ зможе потрапити невелика кількість відвідувачів, дизайнери представлятимуть невеликі колекції.
У назві осіннього тижня не вказаний сезон – чітких вимог до сезонності немає, тому дизайнери можуть показувати колекції AW 2020, SS 2021 чи капсульні колаборації з художниками. Всі покази можна буде переглянути онлайн. Паралельно трансляція відбуватиметься на екрані на відкритому повітрі на території Fest Republic, де покази можуть переглянути відвідувачі Lviv Art Week.
Своє бачення моди як мистецтва і їх взаємозв'язку представлять в колабораціях українські бренди і художники: B.O.LDYREVA х Petro Hrytsiuk, Lesia Semi х Boris Gavryliuk, Chereshnivska x Tereza Barabash, Petro Nesterenko-Lanko x Olga Pylnyk. Також учасниками Lviv Fashion Week стануть Novana Studio, Olesya Marchuk, Olga Romanova, Olesia Hryn, Zalesova, Olesya Tsiukh, Alona Cini.
В рамках Lviv Fashion Week відбудеться презентація соціального проєкту Diversity You 2020, присвяченого толерантності і прийняттю інакшості: одяг українських дизайнерів у двох фотосесіях представлятимуть «нестандартні» у традиційному значенні моделі – люди різного віку, тілобудови, етнічної приналежності, з цікавими і сильними історіями. В рамках освітньої програми Fashion Talks, що проходитиме у Design House та в Modern Art Hotel 9−11 жовтня, відбудеться сніданок з співзасновницями інклюзивного ательє «Lady Di atelier» Яриною Янчак та Іриною Ляховенко (модератор — Інна Кляп).
У Fashion Talks передбачені лекції «Нові цінності комунікації» (Дар'я Марусик, голова департаменту комунікацій Ukrainian Fashion Week, керівниця проєкту BE SUSTAINABLE!), «Всі. Свої. Вихід на всеукраїнський ринок» (Тетяна Фіщук, директорка з комунікацій «Всі. Свої», експертка УКФ), «Чому в моді цнотливий одяг. Як розвиватиметься унісекс мода» (Майя Тульчинська, колумністка, авторка блогу «Доступно та просто про моду і стиль»), «Відео для вашого бренду: з чого почати, що робити самим, а що з кимось, скільки це коштує?» (Христина Бойко, креативна продюсерка та експертка з комунікацій, AND ACTION), «Мода та свідоме споживання. Зміни, що відбулись у 2020 році» (Наталія Картуненко, засновниця бренду KartNate), «Як навчати стилю онлайн: як соцмережі вплинули на роботу стилістів» (Галина Паньків, fashion та персональний стиліст, засновниця dressmeup.com.ua).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8300 / 1.55MB / SQL:{query_count}