Намалюй листівку – привітай бійців!

До Дня захисника України діти з української діаспори у Варшаві створюватимуть листівки для військових: як їх підтримати

Менше ніж через місяць, 14 жовтня, ми відзначатимемо День захисника України. Та підготовка до цього дня починається вже зараз. Зокрема, представництво благодійної організації «Здійснити мрію» у Варшаві зініціювало проведення онлайн-конкурсу «Дякую захисникам моєї країни», в межах якого діток української діаспори у Варшаві запрошують власноруч створити листівки-привітання для наших військових.
Ініціаторка конкурсу, Надія Шуль, проживає у Варшаві вже близько трьох років, але весь цей час співпрацює з благодійниками в Україні. Каже, що до початку епідемії була традиція – організовувати тематичні благодійницькі зустрічі. До прикладу, минулого року на День захисника України у Варшаві приймали делегацію з 10 дітей, які приїжджали з України з фотовиставкою, в межах якої презентували світлини дітей українських військових у традиційних етно-строях (на фото).
«Таким чином ми показуємо, що хоч ми у Варшаві, та пам’ятаємо про свої витоки. Тим паче, що це була чудова нагода для діток цікаво провести час. Цьогорічний конкурс малюнків має цю ж мету – показати, що ми тут, ми з вами, ми з Україною», – наголошує співрозмовниця.
Конкурс триватиме до 12 жовтня. Кожен учасник має намалювати малюнок, написати побажання та красиво оформити свою листівку з назвою «Дякую захисникам України». Після цього потрібно виконати декілька простих умов для участі у конкурсі», – каже Надія Шуль, ініціаторка конкурсу.
Організаторка каже, що конкурс має три основні умови. Перша – батьки повинні опублікувати малюнок своєї дитини на особистій сторінці та додати хештег #Дякуємо_вітаємо_з_Днем_захисника_України. Обов’язково переконайтеся, що публікація має публічне налаштування приватності. Друга – знайти спонсора, який купить малюнок за 20 злотих, перерахувавши їх на рахунках БФ «Здійснити мрію». За ці кошти волонтери закуплять гостинці, а їх українські колеги відвідають наших захисників у Львівському військовому госпіталі та передадуть їм дитячі листівки та гостинці. Третя – вподобати сторінку «Здійснити мрію» у фейсбуці та позначити її у своєму конкурсному дописі.
«Переможців обиратимемо 12 жовтня. Їх буде шість, усі з різних вікових груп. Зараз ми міркуємо над тим, як залучити і українських учасників. Та думаю, що кожен, хто щиро хоче привітати наших військових може або придбати листівку, намальовану дітьми, або просто долучитись до збору коштів на гостинці», – додає Надія Шуль.
За перебігом конкурсу можна стежити на фейсбук-сторінці БФ «Здійснити мрію» у Варшаві або ж просто підтримати українських військових, перевівши кошти на рахунок 74124061751111001086703632. Українські реквізити: БО БФ ЗДІЙСНИТИ МРІЮ  Назва банку – ЗАХІДНЕ ГРУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» Код отримувача – 43141120 р/р IBAN UA7632 5321 0000 0260 0405 3769 582 Картковий рахунок: 5169 3305 2140 1130.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8410 / 1.55MB / SQL:{query_count}