Карантин шлюбу не завада

За час карантину на Львівщині побралися понад дві тисячі пар. Серед вимог ДРАЦСів – маски та обмежена кількість гостей

Карантин аж ніяк не є перешкодою для укладення шлюбу. І хоча на початку пандемії фіксували зменшення кількості реєстрації шлюбів, зараз охочих стати на рушничок щастя побільшало.
За даними Західного міжрегіонального управління юстиції Львова, за час карантину на Львівщині побралися понад дві тисячі пар. Лише за минулий тиждень у Львівському міському відділі ДРАЦСу побувало 145 пар молодят!
Але поєднати свої серця за допомоги державної реєстрації шлюбу можна з дотриманням карантинних вимог: наречені повинні бути в масках та рукавичках, до зали урочистих подій просять заходити обмежену кількість гостей! Зокрема, присутніми можуть бути не більш ніж 10 осіб включно з молодятами, батьками, фотографом і людиною, яка реєструє шлюб.
До речі, в серпні відновив роботу пілотний проєкт Мін’юсту «Шлюб за добу». У Львові є кілька локації для цього – Шевченківський гай та «Арена-Львів». Також діють локації у Винниках, де свої послуги пропонує винниківське комунальне підприємство «Подія 24 на 7» та в Трускавці (Курортний інформаційний центр).
Громадянам, які хочуть одружитися, потрібно звернутися до організаторів «Шлюбу за добу», взяти зі собою паспорти, підписати договір та оформити заявку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8215 / 1.53MB / SQL:{query_count}