ПЛР-тести в аеропорту

У Львові в Міжнародному аеропорту запрацював пункт забору лабораторії Unilab

У Міжнародному аеропорту Львів імені Данила Галицького запрацював пункт забору лабораторії Unilab, інформує пресслужба летовища. Тут розпочали ПЛР-тестування для дострокового припинення самоізоляції осіб, що перетнули державний кордон. Так, згідно з алгоритмом припинення самоізоляції для осіб, що перетнули державний кордон, дострокове завершення самоізоляції може бути лише на підставі негативного результату ПЛР-тесту.
16 липня, 23 пасажири, які прилетіли з Лондона до Львова, уже зробили ПЛР-тести в аеропорту, інформує Твоє місто. Медична процедура разом з оформленням тривала 15 хв. Оплатити тест можна тільки через Інтернет-сторінку. Більше інформації щодо оплати можна знайти тут: https://www.unilab.com.ua/…/…/2-uncategorised/69-coronavirus
«Дякуємо Unilab за те, що встановили у нашому аеропорту пункт забору. Ми раді сприяти нашим пасажирам і полегшувати для них умови подорожі. Сподіваємося, що можливість зробити тест в аеропорту допоможе мандрівникам пришвидшити вихід з самоізоляції», – зазначають в аеропорту.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8228 / 1.53MB / SQL:{query_count}