Ще один зелений куточок

Цьогоріч ГО «Плато» готується самостійно втілити ідею озеленення простору на розі вулиць Чупринки та Бандери: як долучитись до проєкту

Громадська організація «Плато» хоче озеленити простір на перехресті вулиць Бандери та Чупринки. Там кажуть, що у літній період внаслідок зміни клімату ця територія перетворюється у міський тепловий острів, то перебування тут пішоходів стає некомфортним.
У ГО «Плато» зазначають, що, завдяки реалізації проекту, у межах простору зможуть раціонально використовувати дощову воду. Торік цей проєкт брав участь у голосуванні Громадського бюджету, але не став переможцем.
«Інтенсивний рух транспорту, МАФи, суцільна забрукованість, відсутність блакитно-зеленої інфраструктури нікуди не поділися й вони підсилюють вразливість цього «трикутника» до кліматичної зміни», – кажуть у ГО.
Тут висадять в’юнкі рослини, аби вертикально озеленити стіну та захистити від перенагрівання, створити додатковий затінок та зволожити простір. Також активісти обіцяють створити перший у Львові громадський дощовий садок у вигляді багаторічної квіткової композиції, рослини в якій завдяки багатошаровій дренажній системі збиратимуть та затримуватимуть дощові опади із покрівлі сусіднього будинку. Виконати роботи планують 15-16 травня.
Львів’ян закликають фінансово підтримати проєкт. Реквізити:
Найменування отримувача: ГО «Плато»
Код отримувача: 42753267
IBAN: UA173253210000026001053757069
Назва банку: Західне ГРУ АТ КБ «ПриватБанк»
ЄДРПОУ: 14360570
Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога на діяльність ГО «Плато»
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8209 / 1.53MB / SQL:{query_count}