Ремонти і зміни в русі

Із 7 березня перекриють для руху транспорту вулицю Левандівська, а з 14 березня – частину вулиці Шевченка

У Львові триває підготовка до початку капремонту вул. Шевченка – зараз дорожники зосереджені на відрізку від вул. Залізнична до вул. Левандівська. Із 7 березня передбачено організацію кільцевого руху по вул. Шевченка, Левандівська та Залізнична. Відбудуться й зміни в русі громадського транспорту.
«Ремонт вулиці Шевченка розпочали з організації квазікільця. Це дуже важливий вузол для транспортної розв’язки. Для цього буде збудована додаткова проїзна частина між вулицею Залізнична і вулицею Левандівська, яку на схемах називаємо «проєктована дорога». Відповідно увесь транспорт їздитиме по колу, що дозволить збільшити пропускну здатність. Та через ремонтні роботи з 7 березня буде перекрито вулицю Левандівська, а з 14 березня – вулицю Шевченка в частині квазікільця», – каже заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Андрій Білий.
Отож із 7 березня буде змінено схему маршрутів №17 та №6Н. Маршрут №11 (проспект Червоної Калини – Рясне-2) на період ремонтних робіт тимчасово скасують. А з 14 березня через перекриття ділянки вул. Шевченка на перехресті з вул. Левандівська передбачено такі зміни:
– трамвайний маршрут №7 (Погулянка – вул. Татарбунарська) буде скорочено до церкви Анни (вул. Бенедиктовича);
– №6А (пл. Галицька – Рясне-2) – тимчасово скасують;
– маршрут №49 буде змінено та збільшено випуск автобусів;
– маршрут №47А буде без змін, збільшать кількість автобусів.
Приміські автобуси, які курсували до автостанції №4 (вул. Шевченка, 105), будуть тимчасово їздити до автостанції «Західна» (вул. Городоцька, 359), інформує пресслужба ЛМР. 
Щоб забезпечити швидкий доїзд із Рясного до центру, найближчим часом облаштують смугу для руху громадського транспорту на пр. Чорновола – від вул. Липинського до вул. Мазепи.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7959 / 1.53MB / SQL:{query_count}