Відпрацьовані лампи та батарейки: куди здавати на утилізацію

Екобуси мають зупинки у всіх районах Львова, а також у Винниках, Брюховичах і Рудному

Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міськради просить приносити відпрацьовані лампи і батарейки на утилізацію. Задля зручності мешканців, які здають відпрацьовані лампи і батарейки на утилізацію: екобуси мають зупинки у всіх районах Львова, а також у Винниках, Брюховичах і Рудному.
«Наше підприємство працює не лише на Львів, а й на Львівщину та інші області. Тому що ті підприємства, які відповідально ставляться до власних відходів, переважно торгують з Європою, і, відповідно, вони всі звертаються на наше єдине підприємство в Україні, яке насправді збирає та переробляє такого роду відходи», – зазначає начальниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.
Умови прийому використаних люмінесцентних трубчастих та компактних ламп і термометрів:
1. Використані люмінесцентні трубчасті та компактні лампи і ртутні термометри приймають на безкоштовній основі лише від мешканців м. Львова, смт Рудне, смт Брюховичі та м. Винники (згідно з ухвалою Львівської міськради від 25.01.2018 року №2910 «Про затвердження Комплексної муніципальної програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування на території Львівської міської ради на 2018 – 2021 роки»);
2. Використані люмінесцентні трубчасті та компактні лампи і ртутні термометри приймають в упаковках виробника чи іншій безпечній тарі;
3. Використані люмінесцентні трубчасті та компактні лампи і ртутні термометри приймають від мешканців у кількості, яка не перевищує 10 одиниць кожного виду.
Використані люмінесцентні трубчасті та компактні лампи і ртутні термометри приймають від підприємств, установ, організацій усіх форм власності (бюджетні, приватні, тощо) шляхом укладання угод з ДП «Боднарівка» ЛКП «Зелений Львів» за розцінками, затвердженими рішенням виконавчого комітету від 02.12.2016 року №1139 «Про погодження вартості переробки відпрацьованих ртутьмісних відходів».

2016 року Міністерство екології та природних ресурсів України видало ДП «Боднарівка» ЛКП «Зелений Львів» ліцензію на право здійснення господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами.
2015 року у Львові грантовим коштом ЄС закупили та влаштували лінію із переробки відходів, що містять ртуть, виробництва шведської компанії МRT. Система обладнана за європейським зразком і є першою та єдиною такою на території України. Потужність лінії – 200 кг/год, тобто близько 500 трубчастих або 800 компактних люмінесцентних ламп за годину. Це дозволяє практично повністю забезпечити відповідними послугами всю Західну Україну.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8207 / 1.54MB / SQL:{query_count}