В гості до Василя і Маланки

Львів’ян запрошують на родинне благодійне свято

На Старий Новий рік у нашому місті відбудеться благодійне родинне свято “В гостях у Василя та Маланки”. Традиційно цей захід збере за одним столом львівські сім’ї, щоб у дружньому колі заколядувати, послухати талановитих музикантів, побачити театральні дійства та почастуватися традиційними українськими святковими стравами. Організовує свято БО “Фундація духовного відродження” Львівської Архиєпархії УГКЦ. Початок 14 січня 2020 року о 18.00 у Львівській духовній семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35).
Цього року організатори обіцяють не тільки продовжити традиції свята, а здивувати новинками, які зігріють кожного теплом родинного затишку.
Учасники свята колядуватимуть разом з Соломією Чубай та гуртом “Джалапіта”. Завітають на благодійний вечір камерний хор “Теотокос”, музичний гурт Rokoko, артфолькгурт TROYE ZILLIA, оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа. Організатори обіцяють нагоду потанцювати, ярмарок, смачнезне частування. Ведучими будуть Олег Пригода та Таня Шелельо.
Усі виручені кошти будуть скеровані на підтримку соціальних проектів, які підтримує Фундація духовного відродження, зокрема на розвиток соціальних проєктів Шпиталю Андрея Шептицького, підтримку програм для осіб з вадами слуху, супровід проєктів католицької освіти та на працю з молоддю.
“З року в рік працюємо над тим, щоб кожен гість нашої “Маланки” відчув ту неймовірну атмосферу справжнього якісного святкування у колі однодумців, щоб відновився духовно та усвідомив момент своєї благодійності та служіння іншим. Адже цьогорічний благодійний родинний вечір “В гостях у Василя та Маланки”, як і кожного року, є не лише святом заради свята, але заради благодійності та служіння іншим”, – наголошує директор БО “Фундація духовного відродження” диякон Ігор Колбасюк.
Квитки на свято “В гостях у Василя та Маланки” можна придбати онлайн на Gastroli.ua за посиланням або замовити за телефоном: (067) 679-02-07 (Марія).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8569 / 1.54MB / SQL:{query_count}