Хто творить культуру в місті Лева?

Інститут стратегії культури презентує дослідження «Культурний ландшафт Львова: інституції, активності, взаємодії»

Якою бачать свою аудиторію культурні інституції Львова? Яким типам активностей віддають перевагу? Які джерела фінансування використовують? Як взаємодіють з іншими культурними інституціями? Як виглядає мережа таких інституцій у нашому місті: чи сильні зв’язки у ній, наскільки вона стійка, єрархізована, які інституції є центральними вузлами? Чи можемо говорити про успішність децентралізації культури у Львові?
Відповіді на ці та інші питання дають результати першого етапу дослідження сфери культури міста – власне інституцій культури, яке провів Інститут стратегії культури цього року. В межах дослідження «Культурний ландшафт Львова: інституції, активності, взаємодії» зібрали інформацію про (спів)творців сфери культури у Львові (культурні інституції) та розробили й запропонували інструментарій для аналізу цих даних.
Це дослідження вже презентували у жовтні цього року під час Конгресу культури «Перехід 1989», присвяченого аналізу культурного досвіду України та Європи за останні 30 років і напрацюванню рекомендацій для культурної сфери України. Ще одна презентація відбудеться 16 грудня о 18.30 в офісі Інституту стратегії культури (пл. А. Міцкевича, 6/7). Дослідження гостям події представлятимуть координаторка напрямку стратегування, дослідження та освіти Інституту стратегії культури Мар’яна Куземська, соціологиня Центру міської історії Наталя Отріщенко та соціологиня Українського католицького університету Інга Козлова.
Вхід на подію вільний за попередньою реєстрацією тут.
Інститут стратегії культури і далі працює в дослідницькому напрямі, що є одним із пріоритетних для нього та відповідає пріоритетам Стратегії розвитку культури Львова – 2025.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8395 / 1.53MB / SQL:{query_count}