У Львові вчитимуть, як писати сценарії

В нашому місті проведуть першу частину програми найвідомішої сценарної майстерні Європи TorinoFilmLab

У 2020 році Львів, Гельсінкі та Турин прийматимуть програму ScriptLab від найвідомішої  та найпрестижнішої сценарної майстерні Європи TorinoFilmLab, яка підтримує нові таланти з усього світу.
Україна вперше прийматиме TorinoFilmLab завдяки ініціативі Львівської кінокомісії та департаменту розвитку міськради. Під час воркшопу сценаристи працюватимуть із відомими та визнаними європейськими професіоналами в сфері кіно над своїми фільмами, які згодом презентують на фестивалях класу А, зокрема на Канському кінофестивалі.
У рамках ScriptLab 13 учасників працюватимуть над проєктами, також для них проводитимуть лекції, майстер-класи та інші заходи. Програма 2020 року розпочнеться у березні саме з нашого міста, а закінчиться в листопаді на TorinoFilmLab Meeting Event – саме там проєкти представлять обраній групі виробників, торгових агентів, дистриб’юторів та інших професіоналів з усього світу, які працюють у незалежному кіно.
У травні цього року Львів відвідала менеджерка програми TorinoFilmLab Жульєт Фурньєр, яка оглянула  різноманітні локації Львова. В нашому місті до майстерні ScriptLab залучать один із готелів, а також Палац Гната Хоткевича, що й не дивно, адже Львівська кінокомісія цього року стала його структурним підрозділом.
Серед фахівців, які працюватимуть з учасниками, професіонали з цілого світу. Серед них німецький консультант та викладач сценарної майстерності Франц Роденкіршен. А ще Марія Сорлун з Ісландії, яка працювала над фільмами Jargo та Adam, прем’єри яких відбулися на «Берлінале» у 2004 та 2018 роках. Із 2006-го вона працює консультантом із кіно і телебачення для Ісландського кіноцентру. Також у Львові працюватимуть данець Расмус Хорск’єр, який спеціалізується на фільмах для молоді, і Франсуаз фон Рой із Берліна, яка є радницею зі сценаріїв на різних проєктах жанрового, експериментального, документального та арт-кіно.
ScriptLab стане новим поштовхом для ще активнішого розвитку кінематографу у Львові, крім того, наше місто матиме чудову нагоду для створення промоції місцевих локацій для кінозйомок.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8108 / 1.53MB / SQL:{query_count}