Аби ніхто не замерз

Один iз львівських пунктів обігріву працюватиме щоденно, інший – лише у робочі дні

У Львові підготували до роботи два пункти обігріву для бездомних людей. Львів’ян просять поширити цю інформацію, якщо вони бачать, що людина потребує допомоги.
Один пункт обігріву працюватиме у приміщенні Центру обліку та нічного перебування громадян, що на вул. Кирилівській, 3-а. Погрітись тут можна буде з 9.00 до 20.00.
«Саме там бездомні матимуть змогу і поїсти, і отримати теплий одяг та білизну. У цій установі постійно функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, в якому вони можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами. Відділення працює з 20.00 до 9.00», – зазначає заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Галина Слічна.
Другий пункт обігріву працюватиме у приміщенні благодійної організації «Регіональний центр соціальної адаптації», що на вул. Личаківській, 56. Його відкриють за умови зниження температури повітря до -10 градусів, погрітись тут можна буде тільки в робочі дні з 9.00 до 18.00.
Львів’ян також просять повідомляти про факти та місця перебування бездомних людей, які потребують допомоги, за телефонами: 233 14 79 або 233 10 49. Також можна телефонувати на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 1580.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9079 / 1.53MB / SQL:{query_count}