Відстежити громадський транспорт через сайт

Запустити його планують до кінця листопада

Для Львова розробляють офіційний сайт, на якому можна буде відстежити маршрути громадського транспорту. Про це під час ефіру у межах проєкту Tvoemisto.tv «Реформи без ілюзій» повідомив керівник групи компанії «Геоінформаційні системи» Андрій Ковалик.
«Наша компанія займається комплексною системою управління транспортом, і всі неофіційні додатки, які зараз відстежують транспорт, беруть інформацію у нас. Сайт для мешканців – це лише вершина айсберга. Є окремі додатки для водіїв, завдяки яким вони коригують свій графік, є сайт для адміністрації міста, перевізників», – каже він.
Дані в додаток надходитимуть від першоджерела, який збирає їх завдяки міжнародному протоколу egts. На сайті можна буде переглянути графіки маршрутів, кількість транспорту на маршруті, форум для спілкування. Доступ до цього сайту також матимуть перевізники та адміністрація.
Наразі портал працює у бета-версії, запустити його планують до кінця листопада. Спершу портал працюватиме як сайт, який можна буде відкрити й у мобільній версії. Окремого додатка найближчим часом не планують.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8237 / 1.52MB / SQL:{query_count}