Особистості, які мотивують

Як у місті Лева відомі люди вчать молодь успішно будувати своє майбутнє, розповідаючи власні історії досягнень

Нещодавно Львів взяв участь у всеукраїнському проєкті «Історія успіху», в межах якого старшокласникам та студентам проводять зустрічі з відомими людьми. «Історія успіху» вже відбуласьу Києві, Чернігові та Харкові. Львівська молодь спілкувалась із відомими спортсменами-земляками. Це Андрій Котельник, ексчемпіон світу з боксу, призер Олімпійських ігор – 2000. Після закінчення професійної кар’єри Андрій розвиває у Львові дитячу спортивну школу. А також Станіслав Горуна, переможець всесвітніх та європейських ігор, багаторазовий призер чемпіонатів Європи та чемпіонату світу, капітан національної збірної України з карате; Юлія Ткач, багаторазова чемпіонка світу та Європи із боротьби, аспірантка Львівського держуніверситету фізичної культури ім. Івана Боберського; Сергій Дребот, дзюдоїст, багаторазовий переможець та призер кубків Європи та світу, чемпіон Європи, учасник Олімпійських ігор в Лондоні, старший тренер збірної команди України та Львівської області.
Організації зустрічі з ними посприяла Львівська міська рада. «Львівська Пошта» поспілкувалась із координаторкою проєкту «Історія успіху» Юлією Бондар та його учасниками, щоб з’ясувати, як часто відбуватимуться подібні зустрічі, хто може брати у них участь та де відстежувати інформацію про це. А також ми обговорили, чому така ініціатива потрібна молоді.
Герої проєкту «Історія успіху» відвідують уроки учнів та розповідають їм про свій життєвий шлях та перепони, які виникали. Тоді діти ставлять спікерам запитання, які їх цікавлять, та обговорюють проблеми, які їх турбують. Словом, такі уроки є гарною можливістю отримати пораду від свого кумира. Зі слів Юлії Бондар, подібні лекції планують організовувати раз на тиждень у різних школах та університетах міста.
«Саме правильного прикладу не вистачає молоді, щоб вона повірила в себе, свої сили і змогла реалізуватися в житті. Принципи успіху єдині. Їх можна застосовувати в будь-якій сфері кар’єри: в спорті, бізнес-сфері або громадській діяльності. Молодим людям дуже важливо показати приклад, що в Україні вони мають можливість самореалізовуватися. Практично кожна молода людина мріє стати успішною. Але не кожен знає принципи, яких потрібно дотримуватися, долаючи труднощі до своєї мрії. У вищих навчальних закладах навчають молодь будь-яким професіям, але не навчають принципам успіху», – зазначає Станіслав Горуна.
Найближча зустріч відбудеться 14 листопада. Участь у зустрічах наразі можуть брати лише учні та студенти навчальних закладів, та згодом організатори планують проводити їх для усіх охочих. Докладну інформацію співрозмовниця радить відстежувати на офіційній сторінці проєкту у фейсбуці.
«Ми не хочемо обмежуватися лише словесним прикладом успіху. Хочемо, щоб молоді люди, які дійсно прагнуть досягнути вершин у якійсь справі, відчували підтримку. Тому найактивнішим учасникам зустрічей ми пропонуватимемо співпрацю, будемо брати їх під своє крило. Разом легше. Будемо їм всіляко допомагати у втіленні мрій», – мовить Юлія Бондар.

Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради:
– Про «Історію успіху» ми дізнались від його організаторів. Почули їхню пропозицію та без сумнівів погодились сприяти ініціативі у Львові, бо вона дійсно гарна і важлива. Бо завжди коли людина хоче чогось досягнути чи навпаки не знає, що буде попереду – потребує мотивації. Найкраще, коли ця мотивація не просто на словах, а коли інша людина ділиться власним досвідом, дає певні лайфхаки. Це мегакруто. Тому запуск проєкту «Історія успіху» у Львові це дуже важливо і знаково. Львів’яни, які досягли певних вершин у спорті – живий приклад та стимул для їх молодих земляків для того, щоб стати кращим. Особливо у період, коли старшокласники та студенти стоять перед вибором справи усього їхнього життя. Хоча мовиться не лише про професію – мовиться про стиль життя. Не тяга до шкідливих звичок, а вибір здорового життя! Найголовніше те, що діти не є пасивними на подібних зустрічах. Вони ставлять багато запитань, цікавляться усіма подробицями. Це той важливий процес спілкування з успішними людьми, який стає неймовірно великим поштовхом до особистісного розвитку. Як на мене, кращого способу мотивації не знайти. Живе спілкування з майстрами своєї справи, які отримали визнання – саме те, що потрібне, коли обираєш подальший шлях у житті. Тим паче, що я знайомий з усіма учасниками проєкту: Станіславом Горуною, Юлією Ткач, Андрієм Котельником та Сергієм Дреботом. Це просто неймовірні люди з неймовірними історіями…
Андрій Котельник, ексчемпіон світу з боксу, засновник Академії боксу ім. Андрія Котельника:
– Боксом займаюсь із шести з половиною років. Моєю головною підтримкою на всьому шляху до визнання був мій тренер Дмитро Сосновський, який, до слова, у 2011 році був визнаний найкращим тренером світу! У деяких моментах тренер ставав мені, як батько. Тому своїм успіхом завдячую йому, він був моєю мотивацією щодня ставати кращим. Власне, бокс допоміг мені самореалізуватися не лише як спортсмену, але і як особистості. Він навчив ніколи не здаватись, навіть якщо здається, що ситуація безвихідна. Дуже важливо мати людину, яка зможе підтримати у складний момент. Колись так підтримали мене. Сьогодні своєю участю в «Історії успіху» я хочу так підтримати і когось із молодих людей, які, можливо, у майбутньому також зрозуміють, що справа їхнього життя – спорт. Насправді маю улюблений вислів, який по суті є девізом мого життя: спорт – це майбутнє. Так, спорт однозначно не стане для усіх професією, яка буде приносити кошти. Спортом повинні займатись усі. Навіть якщо спочатку щось не вдається, то колись обов’язково вдасться… І насправді любов до спорту потрібно прививати дітям змалку. Це обов’язок усіх батьків, які дбають про своїх дітей. А взагалі моя порада усім молодим людям, які обирають справу свого життя, – ставити перед собою реальні цілі, яких би ви хотіли досягнути. І важливо кожного дня робити бодай щось для втілення своєї мрії. А ще важливо, щоб батьки підтримували дітей. І мовиться навіть не про якусь матеріальну допомогу. Мовиться про віру у своїх дітей. Це найголовніше, щоб хтось у тебе вірив. Втім, не треба забувати і вірити в себе… Як кажуть, ти не віриш – в себе-ніхто не повірить!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7595 / 1.6MB / SQL:{query_count}