“Топ-100 Жінок Львівщини2019”: все заради життя

У Львові відзначили успішних жінок Львівщини. Під час церемонії зібрали майже 100 тисяч гривень для “поспішайка” Луки, який зараз перебуває у неонатальному центрі Львівської обласної лікарні

фото: Максим Ощіпко
Працюєш, працюєш, працюєш, віддаєшся сповна своїй професії, віриш у свою справу, робиш те, що любиш, і любиш те, що робиш – і опиняєшся у списку Топ-100 успішних жінок Львівщини. Усі вони професійні, працьовиті, талановиті, розумні, мудрі, позитивні, добрі, активні, небайдужі, красиві та реалізовані... Цей перелік можна ще і ще продовжувати. Це жінки різних професій і різного віку. Серед них перші леді Львова Катерина Садова та Львівщини – Наталія Синютка, дизайнерки Роксолана Богуцька, Оксана Караванська, Олена Даць.
Підприємці, посадовці, медики, науковці, депутати, медійники, дизайнери, митці, представниці суспільно-громадської діяльності. Днями у Львові “Клуб успішних жінок-Львів” у BankHotel Lviv нагородив дипломами “Топ-100 Жінок Львівщини2019”. “Несподівано, приємно, заскочені і гуртуймося до добрих і світлих справ”, – саме так резюмували жінки-лауреатки.
Захід мав і благодійну місію, адже вдалося зібрати майже 100 тисяч гривень для маленького хлопчика Луки, який зараз перебуває під наглядом медиків у неонатальному центрі Львівської обласної клінічної лікарні. Дякуємо організаторам заходу – Надії Гаталяк, голові вищої ради Клубу успішних жінок та Ірині Плахтій, керівнику філії Клубу успішних жінок-Львів та всім членкиням клубу – за добрі і чуйні серця та організацію прекрасного заходу. Дякуємо за атмосферу та чудовий вечір в компанії позитивних та успішних жінок.

На цей вечір запросити маму маляти – волонтерку Броніславу Ляльковську-Винярську. Це надзвичайно сильна Жінка! І зараз їй так потрібна допомога чуйних сердець! Її синочок Лука народився 10 січня 2019-го з вагою 690 г (!) і зростом 31 см. Таких діточок ще називають “поспішайками” – синочок народився раніше терміну. Хлопчик росте – і вже важить 1 кг 425 г і має зріст 38 см. Дитя дихає за допомогою кисневої маски, їсть через зонд. Медики кажуть, що має добрий апетит – козак як не як!

Родина мешкає у Новому Роздолі – батьки звернулися до благодійних фондів і громадських організацій допомогти виходити синочка. Долучилися до фінансової допомоги родині й жінки під час нагородження “Топ-100 Жінок Львівщини2019”.

“Тішить, що жінки з чуйними серцями нам допомагають і нас підтримують. Дуже відчула цю підтримку і всім щиро вдячна! Вдячна, що життя подарувало добрих людей. Вдячна, що Бог мені дає чуйних і хороших людей, які розуміють, допомагають та підтримують. Це Люди  з великої літери”, –  зазначила “Львівській Пошті” Броніслава Ляльковська-Винярська.
“Ірина Плахтій – це наш Ангел і рятівник. Від всієї родини щира їй подяка. Дякуємо за допомогу Надії Гаталяк та благодійнику Юрію Федечку. Щиро-щиро вдячна їм!”, – емоційно каже співрозмовниця.
“У нас зараз, Богу дякувати, стабільний стан. Динаміка позитивна, – розповідає мама. – Тішуся, що Луку доглядають дуже хороші спеціалісти у неонатальному центрі Львівської обласної клінічної лікарні”, – каже жінка.

Коли мама поруч, то Луці спокійніше. Хлопчик уже усміхається! “Це так мило, коли синочок усміхається. Лікар сама ним захоплюється і каже, що він такий усміхайко. Особливо, коли з ним говориш, – Лука починає сміятися. За ним так цікаво спостерігати”, – радісно додає мама. – Молюся і вірю, що все буде добре. Інакше і не може бути, бо я мама! І за нас моляться багато жінок, за що їм щиро вдячна!”.
Сестричка Луки, а їй 6,5 рочку, ще братика не бачила. Мама їй показувала його лиш на телефоні – фото і відео. “Вона щодня запитує, а коли наш Лука вже додому приїде, чи ти привезла відео від Луки. Так вже його чекає з нетерпінням”, – розповідає жінка.
Зі слів жінки, добре, що Топ-100 відбувся з благодійною метою – допомогти фінансово їхньому синочку, за що родина вдячна усім. “Я щиро вражена! Я сама волонтерка громадської організації, зокрема, ми збирали кошти на сиротинці. І ніколи б не подумала, що сама потребуватиму допомоги…. Кошти, які залишаться після лікування Луки, обов’язково передамо на лікування інших діток. На заході зібралися жінки, віддані своїй професії, які люблять свою справу і те, що роблять. Певна: такі заходи потрібні! Я вперше на такому заході і мені дуже сподобалося. Дякую організаторам за запрошення. Тішить те, що ми разом зібралися. Нагороджені так багато успішних жінок, які себе реалізували у цьому житті і продовжують реалізовувати. Нагороди – це багаторічна праця жінок”, – резюмує Броніслава.
“Львівська Пошта” зичить маленькому Луці здоров’я та Божої ласки, родині – віри, надії та оптимізму! З Божої поміччю, допомогою медиків і підтримкою небайдужих все буде добре.
Подаємо розрахункову картку мами:
Приватбанк 5168757393327012 Ляльковська-Винярська Броніслава Ярославівна


“Нагородження Топ-100 започатковане Клубом успішних жінок, і вже 12 років проводився по всіх регіонах щорічно. А оскільки ми у Львові є  молодий клуб (нам трохи більш ніж рік), то ми провели це вперше. У цьому році за ініціативи Всеукраїнського Клубу успішних жінок твориться літопис Топ-1000 жінок України. У кожній області, де є регіональні представництва, обирали ТОП-100 жінок, які своєю працею зробили значний вклад задля розвитку України, зокрема в нашій області. Жінки своєю працею заслужили цю нагороду. І це буде щорічний захід”, – зазначає Ірина Плахтій.
“Нам, організаторам Клубу успішних жінок, непросто було обрати рейтинг Топ-100 жінок, адже у Львові та області дуже багато успішних та достойних жінок. Партнерами нашого заходу є Львівська торгово-промислова палата, яка також подавала свої пропозиції до цього списку”, – додає співрозмовниця.

Жінок нагороджували успішні чоловіки, зокрема підприємець, президент Львівської обласної федерації карате Костянтин Мандюк, громадський діяч Микола Іщук, керівник управління спорту Львівської міськради, головний тренер збірної з карате Антон Нікулін, Юрій Федечко, голова благодійного фонду “Із янголом на плечі”, Дмитро Афтанас, президент Львівської торгово-промислової палати та її віце-президент Володимир Коруд, начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук та інші.
Настрій вечора створювали співачка Ірина Доля, скрипаль-віртуоз “Олександр Божик, октет “Орфей” та інші митці, які підтримали цю добру справу.
“Щороку Клуб успішних жінок відзначає українок, які досягли результатів у бізнесі, політиці, суспільному житті та інших сферах. Кажуть, що жінки мають об’єднуватися, щоб бути успішнішими, але мені здається, що жінки мусять об’єднуватися, бо що більше жінок – то більше миру та добра у всьому світі, – певна Наталія Карпенчук-Конопацька, начальник управління міжнародних економічних зв’язків Львівської ТПП, голова комітету з питань розвитку жіночого підприємництва Львівської ТПП. – У цей вечір зібралися направду видатні львів’янки. Тут є багато лікарів, які своєю подвижницькою працею щодня рятують людські життя. Тут є відомі мисткині, талановиті співачки, жінки, які створили відомі бренди та заснували великі підприємства. Дякую двом унікальним жінкам, які створили це свято – Надії Гаталяк та Ірині Плахтій! Це люди, які представляють одну з найвпливовіших жіночих організацій – Клуб успішних жінок. Нехай це добро та світло, яке ви несете до людей, повертається вам сторицею! Дякую партнерам, зокрема компаніям Fragolino Novellina, Leo Coffee, “Мукко”, квітковій компанії Blossom City, бутику української косметики UA.KRASA. Вдячна Клубу “Коло-Львів” за підтримку”!

“Це був фантастичний вечір у товаристві найкращих. Незабутній вечір, непересічні домінанти – щасливі, успішні та натхненні, вишукана музика і чудовий настрій!”, – каже Галина Амеліна-Царьова, координатор мережі Освітніх соціально-культурних центрів, заступник голови комісії освіти громадської ради при ЛОДА.
“Колір мого понеділкового настрою був червоним. Це колір динаміки та пристрасті, енергії та любові. Колір моєї професійної діяльності – основної місії у житті та хобі одночасно. Без пристрасті та любові до людей неможливо змінювати світ! Дякую Клубу успішних жінок за нагороду. Надзвичайно приємно бути в ТОПі жінок Львівщини. Насправді кожна жінка є неперевершеною. Нехай здійснюються всі ваші мрії”, – каже Марія Малачинська, керівник Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення.
“Неможливо описати радості і захоплення стояти поруч з такими геніальними жінками. Без сумніву, кожну з них можна назвати фантастичною жінкою! Отримала незабутні емоції і враження від цього вечора. Величезна подяка організаторам КУЖ-Львів”, – каже арфістка Іванна Митроган.

“Дякую всім, хто випромінював щастя на події “Топ-100 Жінок Львівщини2019”.Число 100 – символічне. Насправді, це тисячі жінок, які достойні відзнаки “Жінка з Великої літери”! Своєю працею, знаннями , добротою, дружбою, любов’ю, материнством. Вони творять історію України. Дякую за довіру! Бачити усміхнені очі жінок, які зустрілися, відпочили, познайомилися, почастувалися та ще й долучилися до доброї справи для Клубу успішних жінок-Львів” – це і є справжнє щастя”, – резюмує Ірина Плахтій.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8241 / 1.65MB / SQL:{query_count}