Летимо зі Львова до Барселони

27 квітня МАУ відкрили пряме авіасполучення з Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького до іспанської Барселони

Зі Львова літак вирушатиме по п’ятницях о 22.45 і прибуватиме до Барселони о 00.50 (+1 год.) за місцевим часом. Загалом поїздка триватиме 3 год. 5 хв, інформує прес-служба міськради. У протилежному напрямку, з Барселони, літак відправиться у суботу о 01.40 за місцевим часом та прибуде до Львова о 05.45. Із 19 червня додасться ще один рейс по вівторках.
“У Львові починається сезон великих подій, великих фестивалів, конференцій, зустрічей. У Львові буде велика подія LvivMozzArt, LeopolisJazzFest тощо. Одне з ключових питань, коли організатори приїжджають до міста, то говорять про доступність. Для того, щоб проводити якийсь захід, потрібно мати змогу дістатися туди. Сьогодні це один з ключових пріоритетів, тому що місто має відповідну атмосферу, інфраструктуру, яка розвивається і забезпечує гостям їх побажання. Сьогодні це ще один такий великий крок для того, щоб мати змогу конкурувати з великими глобальними містами. З іншого боку, хочу акцентувати, що Барселона теж є містом літератури ЮНЕСКО, як і Львів, і це дає змогу розкривати літературний потік. Цей рейс дає змогу людям подорожувати, відкривати цікаві матеріали, співпрацювати. Дуже дякую аеропорту і компанії. Тепер чекаємо зі Львова трансатлантичні рейси до колег з Америки. Дякую вам за те, що ви зробили важливий крок”, – зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8567 / 1.53MB / SQL:{query_count}