Платити 7 гривень за старий транспорт?

Приватні перевізники чекають на проведення конкурсу, який має оголосити Львівська міськрада у травні

Зі слів львівських приватних перевізників, вартість проїзду у міській маршрутці коштуватиме сім гривень. Однак точної дати підвищення тарифу не називають. Спершу чекають проведення конкурсу, який має оголосити Львівська міськрада у травні.
“До 5 травня цей конкурс мають оголосити. Після цього першим питанням буде відшкодування за пільгові перевезення. Друге – перегляд тарифу”, – зазначив Іван Велійка, голова Асоціації перевізників Львівщини цього тижня.
Але в цю суму, 7 гривень, не закладено інвестиційної складової. Тобто за вищу ціну львів’яни будуть і надалі їздити в старих “Еталонах” 2006 року випуску, повідомляє dailylviv.com. Якщо ж інвестиційну складову включити в розрахунок тарифу, то він стане ще більшим.
Окрім того, Іван Велійка попередив, що так само планують підвищення тарифів на проїзд у приміських та міжміських маршрутах.
Наразі перевізники розробляють формулу, за якою ціни будуть підвищуватися не на сталу суму чи відсотки одномоментно, а щоразу, коли, наприклад, підвищуватимуть ціни на паливо.
Тим часом у міській раді вже виступили проти підняття тарифу до семи гривень. “Позиція міської ради однозначна – ми не розглядаємо питання підвищення тарифів. Навпаки, маємо багато зауважень і претензій до роботи приватних перевізників. Якщо вихід на рейс комунального транспорту становить 90% і більше, то на приватних маршрутах – 50–60%. Така ситуація є неприпустимою і викликає обурення як наше, так і мешканців”, – пояснив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.
Нагадаємо, востаннє тариф на проїзд у міських автобусах піднімали 18 грудня 2017 року. А з 16 квітня зросла вартість тарифу в електротранспорті – від 3 грн до 5 гривень за повний квиток.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7920 / 1.53MB / SQL:{query_count}