Нові робочі місця для львів’ян

У Львові відкрили представництво однієї з найбільших аудиторських компаній світу

Компанія PwC Центральна і Східна Європа оголосила про відкриття Центру надання послуг у Львові. Центр виконуватиме широкий спектр професійних завдань для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC, інформує прес-служба міськради. Офіс розташований на вулиці Шевченка, 111а.
“Ми обрали Львів для відкриття нашого Центру, проаналізувавши декілька інших претендентів у Центральній та Східній Європі. Ключові переваги Львова, які зумовили наш вибір – доступ до високоосвічених місцевих кадрів, зручне розташування, відкрите ділове середовище, значні можливості для інновацій, і підвищення ролі України в регіональному бізнес співтоваристві”, – сказав партнер PwC в Центральній і Східній Європі Адам Яміол.
Центр надання послуг PwC у Львові стане першим таким центром в Україні. Він виконуватиме широкий спектр професійних завдань для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC у Центральній та Східній Європі. Його відкриття сприятиме просуванню інтересів України у регіоні. Центр планує залучити до роботи понад 350 фахівців.
Директором Центру стала Ірина Максименко. До цього вона протягом 11 років обіймала посаду фінансового директора PwC Україна у Києві. PwC шукає студентів, випускників та досвідчених професіоналів у сфері фінансів, IT, управління зарплатними проектами, аналізу даних та розробки програмного забезпечення. Перелік вакансій можна знайти на сайті компанії.

PwC в Центральній і Східній Європі (PwC CEE) – це мережа компаній, яка складається з окремих юридичних осіб відповідно до місцевих законів і правил. Компанія працює, щоб допомогти клієнтам на локальних ринках стати більш успішними і конкурентоспроможними на глобальному рівні. На сьогоднішній день PwC – це понад 10 000 працівників у 56-ти офісах та 29-ти країнах регіону.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8435 / 1.53MB / SQL:{query_count}