Важливо для містян

Як працюватимуть банки та держустанови у Львові на травневі вихідні

Українці матимуть державні вихідні з 28 квітня по 1 травня. Пропонуємо дізнатися, які служби будуть працювати у ці дні у Львові.
Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи). ЦНАПи Львова, у зв’язку із святковими днями 30 квітня та 1 травня матимуть вихідні дні. В інші дні Центри надання адміністративних послуг працюватимуть за звичними графіками, інформує tvoemisto.tv.
Сервісні центри МВС. У період з 28 квітня по 1 травня регіональний та територіальні сервісні центри МВС у Львівській області не працюватимуть.
Відділення Укрпошти. 1 травня у Львові з 9.00 до 15.00 працюватимуть два відділення: на вулиці Словацького, 1 та на площі Двірцевій, 1. У решту днів відділення працюватимуть за звичним графіком.
Банки. З 28 квітня по 1 травня банківська система має вихідні дні. Натомість 5 травня, у суботу, буде робочий день.
ЛМКП “Львівводоканал”. У святкові та вихідні дні на підприємстві працюватимуть виробничо-технічні підрозділи, які стежитимуть за стабільною подачею водопостачання, а працівники лабораторії перевірятимуть якість питної води. У випадку виникнення аварійних ситуацій, їх оперативно усуватимуть чергові бригади. Телефон диспетчерської працює цілодобово, тому кожен львів’янин може туди звернутися за допомогою та інформацією за номером 15-51 або 276-20-50. Інформація про аварійні відімкнення водопостачання оперативно розміщується на офіційному веб-сайті підприємства та на порталі гарячої лінії міста. 
ЛМКП “Львівтеплоенерго”. ЛМКП “Львівтеплоенерго” працюватиме у звичному режимі, здійснюючи подачу гарячої води споживачам. В разі виникнення аварійних ситуацій їх оперативно усуватимуть. Телефон нашої диспетчерської працює цілодобово, тому кожен може туди звернутися за номером 15-85.
Гаряча лінія міста. “Гаряча лінія” у Львові працюватиме за звичним режимом — цілодобово, дзвінки на номер 15-80 опрацьовуватимуть чотири оператори. Скарги також можна писати й на Facebook-сторінку “Гарячої лінії міста Львова”. Додамо, що віднедавна телефонувати на “Гарячу лінію Львова” можуть мешканці Брюховичів, Рудно і Винників.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7936 / 1.53MB / SQL:{query_count}