Військовий ліцей у Червонограді

Міністерство оборони України звернеться до Львівської обласної ради з проханням передати приміщення колишньої школи-інтернат у м. Червоноград на баланс Міноборони

Про це йшлося під час робочої зустрічі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з міністром оборони України Степаном Полтораком.
Зі слів Олександра Ганущина, Львівська облрада, отримавши офіційний лист від Міноборони, буде готова ухвалювати рішення про передачу на баланс міністерства вивільнених приміщень колишньої Червоноградської школи-інтернат для створення там нового військового ліцею при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
“Ідея створення військового ліцею в Червонограді – має право на життя, оскільки ми свідомі того, що Міністерство оборони дійсно зацікавлене в появі нового військового ліцею. А найголовніше – Міноборони готове уже цього року забезпечити фінансовий ресурс”, – повідомив голова Львівської обласної ради.
Нагадаємо, що відкрити військовий ліцей планують 1 вересня 2018 року. Тут навчатимуться учні 10-11 класів, які після його закінчення продовжуватимуть навчання в Академії сухопутних військ.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8431 / 1.52MB / SQL:{query_count}