Сміттєва проблема – світло наприкінці тунелю

Міський голова Львова Андрій Садовий погодився передати вивезення сміття очільнику області Олегу Синютці. Відповідне рішення ще розглянуть депутати міськради

Учора, 23 червня, Львів погодився на пропозицію Львівської ОДА і передав функції управління вивезенням твердих побутових відходів (ТПВ) підприємству “Львівспецкомунтранс” області. Окрім передачі усіх повноважень по управлінню ТПВ, Львів також має протягом двох років виділяти по 300 млн грн субвенції в рік для обласного бюджету. В свою чергу обласна влада бере на себе відповідальність протягом 20 днів очистити місто від сміття, а також протягом двох років здійснювати регулярне вивезення ТПВ зі Львова. За словами Олега Синютки, до 2019 року ЛОДА зобов’язується ввести в експлуатацію комплекс iз переробки відходів на території області.
“Я переконаний, що в цій ситуації ми повинні приймати цю пропозицію, ми повинні заплатити кошти, ми повинні мати можливість нормально жити і розвиватися, бо наше завдання зберегти людей”, – сказав Андрій Садовий, інформує прес-служба мерії. За його словами, відповідне рішення має ухвалити міська рада наступного четверга.
До слова, у Львові зараз накопичилося понад 11 тисяч тонн відходів. Але вже вчора, 23 червня, Львівська ОДА повідомила, що зі Львова розпочали вивозити відходи на полігони області, зазначені у меморандумі, підписаному наприкінці квітня цього року. Нагадаємо, що мова йде про 19 міст Львівщини, які загалом погодились приймати додатково 570 тонн сміття в день.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9009 / 1.52MB / SQL:{query_count}