Ви вже зареєстрували чотирилапого?

У місті Лева триває обов’язкова реєстрація домашніх тварин

З 1 вересня у Львові містяни почали реєструвати своїх улюбленців. Окрім ЛКП “Лев” (вул. Промислова, 56), це можна зробити у трьох ветеринарних клініках: “Андрій-Ветсервіс” на вул. Кубанській, 12, “Ветеринарний кабінет” на вул. Панча, 5 і “Доктор Вет” на вул. Любінській, 164.
Вартість такої процедури складає 52 грн.  За три місяці обов’язкової реєстрації домашніх тварин львів’яни зареєстрували 1 007 тварин. З них 1 002 собаки і 5 котів (реєстрація котів є добровільною), повідомляє ZAXID.NET.
Також із 20 грудня 2016 року припиняється обслуговування онлайн заявок та виїзд кур’єра з ЛКП “Лев” додому. Отримати жетон та реєстраційну картку з грудня також можна безпосередньо у зазначених ветклініках. Для цього треба піти з твариною у вибрану установу та взяти з собою свій паспорт, а також, за наявності, ветеринарний паспорт собаки або кота.
У ЛКП “Лев” повідомляють, що всі ветеринарні клініки міста та кінологічні клуби можуть приєднатися до проведення реєстрації. Для цього треба звернутися в ЛКП “Лев” за номером: 068 535 45 45.
Також вже з наступного року патрульна поліція матиме право перевіряти наявність у тварин жетонів. Якщо собака не буде зареєстрованою, то поліцейські можуть зробити зауваження або накласти штраф – 51 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9053 / 1.53MB / SQL:{query_count}