Львовом знову курсує “трійка”

Вчора, 2 грудня, у Львові відновив рух трамвай №3 (пл. Соборна – Кн.Ольги)

Як повідомляє прес-служба ЛКП  “Львівелектротранс”, у п’ятницю на маршрут №3 вийшло шість трамваїв. 
“Попередньо курсуватиме шість трамваїв, з понеділка плануємо випускати на один-два більше. Наразі відпрацьовуємо графік руху трамваїв на пл. Соборній, у зв’язку з роботою нового маршруту №8”, – повідомив директор ЛКП “Львівелектротранс” Михайло Сидорович.
“На жаль, через постійні дорожні затори на вулиці Підвальній, експеримент по збільшенню випуску трамваїв на маршрут №5 “вул. Торф’яна – Аквапарк” до 14 вагонів не дав бажаних результатів”, – йдеться у повідомленні прес-служби Львівелектротрансу.
Трамвайний маршрут №5 (вул. Замарстинівська – Аквапарк) залишать без змін.
Нагадаємо, що 30 червня, у зв’язку із закриттям на ремонт вулиць Київської, Русових, Котляревського та Нечуя-Левицького, трамвайний маршрут №1 (Залізничний вокзал – Центр – Залізничний вокзал) пустили за тимчасово зміненим маршрутом Залізничний вокзал – Центр – Аквапарк, а маршрут №3 скасували. З суботи, 26 листопада, у зв’язку з відкриттям вулиць після ремонту, трамвай №1 повернувся на звичний маршрут (Залізничний вокзал – Центр – Залізничний вокзал).
Після цього мав бути відновлений маршрут №3. Проте тоді маршрут не відновили, а до Аквапарку їздив лише трамвай №5 (вул. Замарстинівська – Аквапарк), який не міг забезпечити перевезення всіх пасажирів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8125 / 1.53MB / SQL:{query_count}