Вночі трамваєм, а не маршруткою

Замість нічних автобусів у Львові курсуватимуть нічні трамваї, щоправда, поки що тільки на Сихів

фото: Олег Огородник
Чиновники розглядають можливість сформувати мережу нічних трамваїв. Щоправда, поки що йдеться лише про трамвай на Сихів і коштуватиме він вдвічі дорожче.
“Я зробив зараз депутатський запит, і після цього ми над цим питанням будемо інтенсивно працювати. Самі трамваї є економічніші в два рази, ніж автобуси. Ми навіть думали, щоби зi Сихова можна було добратися на залізничний вокзал”, – зазначив депутат Львівської  міської ради Ігор Корончевський.
У департаменті житлового господарства та інфраструктури над доцільністю такого проекту вже думають. Тому роблять розрахунки і вирішують, наскільки вигідним буде такий маршрут.
“Попередньо вбачається, що будуть ходити два трамваї з інтервалом півгодини. І передбачаємо, що завантаження трамвая буде меншим вночі. Звичайно, що проїзд буде коштувати дорожче – подвійний тариф, чотири гривні”, – пояснив директор міського департаменту житлового господарства Сергій Бабак, інформує zaxid.net
Вже найближчим часом Львівелектротранс влаштує експеримент: запустить один нічний трамвай, щоб подивитися, який буде попит.
Нагадаємо, наразі у Львові курсують сім нічних автобусних маршрутів. З їхнім графіком руху можна ознайомитися на сайті Центру міського сервісу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7944 / 1.53MB / SQL:{query_count}