Хочу літати

До Львова прийшли дешеві авіалінії. Компанія "Візз Ейр Україна" обіцяє, що вже в липні літати зі Львова до Києва можна буде за 100 грн. Компанія "Wizz Air" - перша бюджетна авіакомпанія, яка виходить на український ринок.

litak.jpg 

До Львова прийшли дешеві авіалінії. Компанія "Візз Ейр Україна" обіцяє, що вже в липні літати зі Львова до Києва можна буде за 100 грн. Компанія "Wizz Air" - перша бюджетна авіакомпанія, яка виходить на український ринок.

За словами Наталії Казмер, генерального директора компанії, їх послуги розраховані передусім на тих, хто раніше не літав через високу вартість польотів. "Ми хочемо перевести пасажирів, які подорожували поїздами, автобусами та автомобілями, на користування авіалініями, і зробити польоти загальнодоступними", - сказала пані Казмер.

За її словами, порівняно дешеві ціни на квитки пояснюються передусім тим, що компанія використовуватиме для перевезення пасажирів новий літак Airbus A320, який 27 червня зійде з конвеєра . "Це перший новий літак, який привезли в Україну за останні 10 років, а, як відомо, новий літак потребуватиме менше коштів на обслуговування. Це великий літак на 180 пасажирів, відповідно, це зменшує собівартість одного місця. Двигун цього літака споживає у кілька разів менше палива, ніж інші". Другим чинником, який зменшує вартість квитків, є те, що компанія користуватиметься переважно послугами регіональних та другорядних аеропортів, послуги яких коштують дешевше. Також компанія мінімізує власні витрати, продаючи квитки через call-центр та Інтернет. На сторінці компанії www.wizzair.com можна буде забронювати квитки і протягом 5 днів оплатити їх кредитною карткою або ж банківським переказом. "Собівартість наших польотів на 2/3 менша, ніж в інших українських компаніях", - підсумувала Наталія Казмер.

Компанія "Візз Ейр Україна" вже за кілька років сподівається стати лідером серед українських перевізників. Свою діяльність вона починає з одного літака, однієї бази у Борисполі та з чотирьох маршрутів: з Києва до Одеси й Сімферополя та зі Львова до Києва й Сімферополя. А вже до 2012 року компанія планує розширити свій авіапарк до
14 літаків, а кількість маршрутів - до 60, серед яких й міжнародні. До речі, перші міжнародні рейси - два до Великобританії та один до Іспанії - відкриються вже цієї осени. За словами Наталії Казмер, вже цьогоріч компанія має намір перевезти 250 тисяч пасажирів, а до 2012 року цей показник має збільшитися до 4,5 млн пасажирів на рік. До речі, торік всі українські авіакомпанії перевезли 9,2 млн пасажирів, з них лише 2,2 млн - внутрішні перевезення.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9032 / 1.54MB / SQL:{query_count}