Ліками забезпечені!

В міських медичних установах з’явився препарат інгавірин, який теж протидіє вірусу грипу

Противірусного препарату інгавірину закупили тисячу упаковань коштом міського бюджету і розподілили між стаціонарними медичними установами міста, інформує прес-служба Львівської міськради.
“Першого лютого міські медичні установи отримали препарати таміфлю (25 упаковань) і реленза (80 упаковань). Ліки ці розподілені між лікарнею швидкої медичної допомоги, де найбільше важких хворих, і 5-ою лікарнею, де є пульмонологічне відділення. Але коштом міського бюджету закупили препарат інгавірин (1000 упаковань), який тепер є в кожній нашій стаціонарній установі. Цей препарат за механізмом дії також впливає на вірус”, – пояснив Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я міськради.
З його слів, поки що ситуація із захворюваністю на грип контрольована і легша, ніж 2009-го, коли львів’яни вперше зіткнулися з цим штамом грипу. Ймовірно, до п’ятниці епідемія піде на спад і в місті відновлять навчання у школах.
“Головне, аби населення приймало правильні рішення, тому що грип для більшості людей – неважке захворювання. Але коли говоримо про вірус грипу АH1N1, то для незначної кількості людей його перебіг може бути важким. Якщо впродовж двох-трьох днів не відчуваєте покращення: висока температура, ломота в тілі,  блювання, відсутність апетиту, сонливість – треба негайно звернутися у стаціонар. Третя доба від початку гострого захворювання і важкого перебігу – межа! Тому закликаємо не відмовлятися від госпіталізації! Завжди знайдемо місце для госпіталізації та лікування! В домашніх умовах при важкому перебігу неможливо досягти терапевтичного ефекту. Такі пацієнти завжди потребують кисню. Вдома “промоніторити” рівень кисню неможливо. А в нас у приймальних покоях є пульсоксиметри. Рентген завжди “відстає” від вірусної пневмонії, тому дуже важливо вчасно звернутися!” – наголосив головний  медик Львова.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8296 / 1.53MB / SQL:{query_count}