Капелюхи знову в моді

Львівський бренд Ruslan Baginskiy запрошує на презентацію нової капсульної колекції

Сьогодні о 19.00 в Rhizome Store (вул. Братів Рогатинців, 24) відомий в Україні львівський бренд Ruslan Baginskiy представить нову капсульну колекцію капелюхів. Відмовившись від стандартних підходів, дизайнер і далі експериментує з матеріалами головних уборів. 
“Цього разу ми взяли за основу класичну модель федори та переосмислили її по-своєму”, – каже дизайнер Руслан Багінський.
Колекція створювалася спеціально для Rhizome Store – магазину сучасного українського одягу у Львові. Вона розрахована на людей із яскравим баченням сучасного стилю.
Ruslan Baginskiy – це бренд головних уборів і аксесуарів, створений львів’янином Русланом Багінським. Представлений у шоу-румах Києва, Одеси, Львова та в європейських онлайн-магазинах Not Just a Label, Concept Store. Співпрацював із такими відомими українськими брендами, як Domanoff, Jean Gritsfeldt, Lake, Artemklimchuk, Blood & Honey. Учасник Ukrainian Fashion Week. У його капелюхах ходять телеведучі Соломія Вітвіцька, Катерина Осадча, дружина мера Львова Катерина Садова, співачки Джамала, Тіна Кароль, Кончіта Вурст, всесвітньо відома фотомодель Сніжана Онопко та інші знані особистості шоу-бізнесу й політики.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8683 / 1.52MB / SQL:{query_count}