Зупинити хаос і корупцію

Юлія Тимошенко заявила, що “Батьківщина” стане совістю місцевих рад

фото: Олег Огородник
Нещодавні місцеві вибори  продемонстрували дуже цікаву річ: з усіх парламентських партій лише ВО “Батьківщина” не втратила, а навіть примножила підтримку українців. У порівнянні з минулим роком ця політична сила збільшила свій результат у понад три рази, від 5,7% на парламентських виборах до 19,1% на місцевих. Команда “Батьківщини” також втерла носа усім новим політпроектам, незважаючи на прогнози різноманітних “експертів”.
Якщо брати до уваги конкретні цифри, то нині майже дев’ять тисяч депутатів різних рівнів, півтисячі голів обласних, міських, сільських та селищних рад представляють “Батьківщину”. Трохи більше своїх представників має лише президентська партія, але щоб порівнювати, потрібно розуміти, якими ресурсами впливу на виборців володіє кожна із політсил.

“Наша партія на цих виборах стала не першою, але і не другою. 22 області та місто Київ! Це означає, що спрацювали всі, всі без винятку! І сьогодні країна вперше не ділиться на cхід та захід, південь та північ. Сьогодні ми отримали гідний результат по всій країні, маємо стратегію, яка може принести Україні перемогу. І ми не можемо забувати про нашу відповідальність перед кожним українцем, перед кожною громадою!.. Я вимагаю від нашої команди по всій країні повстати і зупинити хаос та корупцію заради наших хлопців і дів­чат, які проливають кров на фронтах, заради майбутнього нашої нації! Ми не можемо пробачити, що в цей час високопосадовці разом із кланами “перекачують” собі бюджетні кошти, роздають “любим друзям” вкрадену землю, оббирають волонтерів”, – заявила лідер партії Юлія Тимошенко на урочистому з’їзді депутатів місцевих рад від “Батьківщини”, що відбувся цієї суботи у столиці.
Серед тисяч партійців із усієї України, які зібрались на цей з’їзд, понад 200 делегатів представляли Львівську область. І коли Юлія Тимошенко нагороджувала своїх однодумців за найкращі результати на виборах, то серед 33 міських голів від “Батьківщини” (такий результат загалом по Україні) партійні відзнаки отримали мери Стебника – Петро Старосольський, Буська – Ростислав Сліпець та Нового Калинова – Богдан Юзвяк. 

Після усіх нагороджень голови та депутати усіх рівнів отримали від лідера партії Юлії Тимошенко чіткі завдання. Робота має початись негайно, владу на місцях потрібно брати у свої руки і разом з громадою використовувати усі можливості для реформування країни знизу. Юлія Володимирівна закликала представників “Батьківщини” перевірити, на що йдуть бюджетні кошти нині і як їх використовували в минулі роки, домогтись зменшення і  прозорого формування комунальних тарифів, відстоювати інтереси людей у процесі об’єднання громад, допомогти отримати земельні сертифікати селянам. Юлія Тимошенко заявила, що центральний апарат партії працюватиме разом із представниками на місцях, водночас закликавши кожного депутата, міського чи сільського голову проявляти ініціативу. “Ми в силах змінити все!” – таким є основний посил лідера “Батьківщини”. 
Львів-Київ-Львів
Михайло Цимбалюк, в.о. голови Львівської обласної організації ВО “Батьківщина”:
– Лідер вимагає проаналізувати результати останніх місцевих виборів, які на Львівщині, на жаль, не є такі, які очікувала і громадськість, і керівники партії. Депутатам, які пройшли у місцеві ради на Львівщині від “Батьківщини” (а таких більше двохсот), ми повинні дати конкретні доручення. Як зазначила наш лідер й інші учасники з’їзду, перш за все – це земельні питання і питання тарифоутворення. Ми плануємо скликати дискусійні “круглі столи”, аби зрозуміти, як в області формуються тарифи, ціни, і чи є вони обґрунтовані. Ми повинні відстоювати інтереси наших громадян. Ми хочемо пропонувати конкретні рецепти: як відродити село, як залучити людей до праці, як створити нові робочі місця. “Батьківщина” має потужний депутатський корпус у Львівській обласній раді – досвідченого голову фракції Юрія Гудиму, фахівців зокрема бюджетної сфери. Усі вони будуть ревізувати програми, які приймалися у попередніх скликаннях. Ми вдамося до фінансового аудиту роботи органів місцевого самоврядування на Львівщині і залучимо до перевірки фахівців. Певен: нам до снаги змінити ситуацію в області на краще.
24.12.2015 13:28
Уляна Хамаза

Нарешті, звернули увагу на людей!!! як нам покращити життя. Якби кожна партія хоч трохи йшла таким шляхом, то ми б вже давно жили як нормальні європейці!!


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8803 / 1.6MB / SQL:{query_count}