Різдво, села і коляда

Під час свят у народні доми Львівщини вдихнуть нове мистецьке життя

фото: portal.lviv.ua
З 17 грудня  і до 17 січня 2016 року у народних домах Львівщини планують провести 6 955 культурно-мистецьких заходів. “Ми прагнемо вдихнути нове мистецьке життя у народні доми Львівщини. Мешканці маленьких сіл та містечок області матимуть можливість у період свят насолодитися виступами народних колективів та переглянути  різноманітні народні дійства та обряди”, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.
Загалом упродовж цього часу планують провести п’ять заходів у народному домі кожного населеного пункту. Особливий акцент – на заходи, присвячені святкуванню Нового року та Різдва.
Під час святкових концертів глядачі переглянуть народні обрядові дійства, виступи місцевих самобутніх колективів та цікаві театралізовані сценки.
Про організацію свят на Львівщині потурбуються очільники відділів культури районів спільно із керівниками народних домів населених пунктів, інформує прес-служба Львівської ОДА. Зокрема, підготують приміщення народних домів та повідомлять людей про мистецькі атракції. Нагадаємо, що  загалом в області функціонує 1390  народних домів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9240 / 1.52MB / SQL:{query_count}