Підручники для незрячих

Волонтери у Швеції озвучили літературу для українських школярів і студентів

Зі Швеції повернулось четверо волонтерів, які протягом трьох тижнів начитували підручники для незрячих користувачів на базі вищого навчального закладу – Академії “Свефі” (Svefi Academy). Подорож до Швеції стала своєрідною нагородою для тих, хто найкраще впорався з аудіюванням літератури для осіб із глибокими вадами зору, інформує прес-служба Львівської міської ради.
Волонтери репрезентували відразу кілька областей України – Львівську, Херсонську, Луганську. До участі у конкурсі їх запросив Львівський обласний осередок ВГО “Українська спілка інвалідів – УСІ”, який завершує реалізацію міжнародного шведсько-українського проекту “Сучасні інформаційні системи для українських користувачів з вадами зору”. Кінцева мета проекту – створити Першу українську дейзі-бібліотеку, укомплектовану підручниками для середньої та вищої школи. Вже наприкінці 2015 року вона стане доступною для усіх незрячих і слабозорих користувачів.
У Швеції волонтери озвучили підручники для 4 класу, частину посібників для студентів ЛНУ ім. І. Франка, а також літературу для кількох незрячих дітей з Франківської та Черкаської областей. Далі триватиме обробка аудійованого матеріалу спеціальними програмами, щоб конвертувати його у формат DAISY, завдяки якому стає можливий швидкий пошук потрібного матеріалу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8281 / 1.52MB / SQL:{query_count}