Новації для перевізників

З нового року їм по-новому відшкодовуватимуть витрати за пільговиків

фото: loda.gov.ua
З початку 2016-го автотранспортним підприємствам Львівщини, котрі здійснюють приміські та міжміські пасажирські перевезення, можуть інакше відшкодовувати витрати за проїзд пільговиків. Новий порядок розподілу, який розробили у Львівській облдерж­адміністрації, дозволить справедливо розрахувати розмір компенсацій для всіх перевізників, розповіла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.
“Ми пропонуємо нову схему розрахунку за надані пільги у пасажирському транспорті. Кошти на компенсацію перевезення таких категорій пасажирів розподілятимуться пропор­ційно до кількості пільговиків у розрізі міст та районів області, – зазначила Ірина Гримак. – Для прикладу, якщо в області право на пільговий проїзд має понад 713 тис осіб, а у місті Львові їх орієнтовно 200 тисяч (близько 35% від загальної кількості), то міські перевізники зможуть розраховувати на компенсацію у розмірі не більше 35% державної субвенції. При цьому ми враховуватимемо кількість автобусів та виконаних рейсів на кожному маршруті, а також протяжність маршрутів”. 
З її слів, у 2016 році Львівщина очікує близько 100 млн грн державної субвенції на компенсацію витрат за пільговий проїзд, що, із врахуванням інфляції, на 14% більше ніж цього року (87,8 млн), інформує департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8063 / 1.53MB / SQL:{query_count}