Броди і нові робочі місця

На Львівщині європейська компанія побудує ще один завод

Представники компанії Nexans оголосили про свої наміри відкрити у місті Броди новий виробничий підрозділ, інформує прес-служба ЛОДА.
Очільник Львівщини Олег Синютка повідомив, що будівництво розпочнуть уже навесні 2016 року. Через рік, орієнтовно у першому кварталі 2017 року, підприємство розпочне роботу. Завод спеціалізуватиметься на виробництві електричних кабельних мереж для провідних світових автовиробників.
Загалом компанія Nexans інвестує у будівництво заводу понад 120 мільйонів гривень. Заплановано, що на підприємстві працюватиме дві тисячі людей. Середня зарплата працівників заводу становитиме п’ять-шість тисяч гривень.
Nexans – французька компанія виробник кабельно-провідникової продукції. На сьогодні Nexans  є другим у світі виробником кабелів. Виробничі потужності розташовані у 40 країнах світу, у складі компанії працює близько 27 000 співробітників. Загальні продажі сягають шести мільярдів євро на рік. 
Нагадаємо, що ТзОВ “Електроконтакт Україна”, яке є дочірнім підприємством компанії Nexans, уже має свої підприємства на Львівщині. На сьогодні на підприємстві створено понад 300 робочих місць у Перемишлянах та 800 робочих місць у Золочеві. Середня заробітна плата  складає понад п’ять тисяч гривень. Створене німецьким підприємством ТзОВ “Електроконтакт” у березні 2008 року. ТзОВ “Електроконтакт Україна” є виробником продукції для концернів BMW, General Motors.
08.02.2017 14:41
http://vk.com/id198558445

Як влаштуватись на роботу?


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8900 / 1.55MB / SQL:{query_count}