Чий дворик відновити?

Конкурс на облаштування внутрішніх дворів у Львові продовжили до 25 грудня

фото: urban-project.lviv (2)
На ньому оберуть одне, два, а може й три внутрішні подвір’я, які облагородять y рамках спільного українсько-німецького проекту “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова”, інформує urban-project.lviv.ua.
Найважливішим у цьому проекті є ініціатива та спів­праця мешканців y процесі оновлення дворикa, а також спільна відповідальність за утримання його в належному стані, повідомляють організатори. Переможець конкурсу отримає фінансову підтримку на реалізацію проекту та допомогу з планування, вибору підрядної організації, а також технічного нагляду експертів протягом реалізації проекту. Заявки на участь можна подавати в управління охорони історичного середовища ЛМР (вул. Валова, 20, к. 7) до 25 грудня.

Нагадаємо, у 2015 році в рамках програми сприяння благоустрою внутрішніх дворів впорядкували подвір’я на вул. Кониського, 3-5; вул. Газовій, 6 та вул. Мулярській, 7. Фінансування робіт здійснюватиметься за такою схемою: українсько-німецький проект GIZ – 90% коштів, мешканці – 10%, але не більше, аніж по тисячі гривень із квартири.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8548 / 1.52MB / SQL:{query_count}