Не рубай ялинку, а купи штучну!

Чи наслідує Львів європейські традиції, залежить від кожного з нас

Задля запобігання незаконним рубкам сосен та ялин, безконтрольному перевезенню та реалізації новорічних дерев на Львівщині стартувала екологічна акція “Новорічна ялинка”, інформує прес-служба ЛОДА. 
“Щоб вберегти насадження від самовільних рубок, проводитимуться спеціальні рейди-перевірки в лісах, особливо на територіях природно-заповідного фонду, на автодорогах, залізничних вокзалах і ринках області, – розповів заступник директора департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Володимир Харчук. – Працівники держекоінспекції, лінійних відділів поліції та лісової охорони області перевірятимуть законність заготівлі, перевезення та реалізацію ялинок”. Департамент екології та природних ресурсів звертається до мешканців Львівщини з проханням не вирубувати зелених красунь, а знаходити альтернативні рішення під час святкування новорічно-різдвяних свят: у торгових центрах, супермаркетах та на ринках можна придбати штучні дерева, які не поступаються красою і пишністю справжнім.
Нагадаємо, у Львові законно купити ялинки можна у 28 визначених місцях. “Серед спеціально облаштованих точок для продажу ялинок – місця на вулицях Городоцькій, Низинній, Патона, Солодовій, Личаківській, Сихівській, Червоної Калини та інших. Частину з них створять біля торгових центрів. Жодного місця не матиме Галицький район”, – повідомила директор міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич.
Законність торгівлі пильнуватиме поліція. Вона слідкуватиме за тим, щоб вирубка хвойних дерев була законною. Це підтверджуватиме спеціальна позначка – чип, прикріплений до деревця.
Якщо продавці цих правил не дотримають, то їм загрожує штраф у розмірі майже 2 тис. грн.
Продаж ялинок стартує 18 грудня і триватиме до 6 січня.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8629 / 1.53MB / SQL:{query_count}