Нові заступники Садового: хто стане?

Сьогодні, 17 грудня, під час засідання сесії Львівської міської ради серед питань, які пропонують до розгляду – питання про затвердження на посади заступників міського голови Львова

Як повідомив напередодні у соціальній мережі міський голова Андрій Садовий, він пропонуватиме депутатам затвердити на посаду першого заступника Віктора Пушкарьова, на посаду заступника з розвитку – Андрія Москаленка, на посаду заступника з питань економіки та містобудування – Ростислава Дацківа. 
Віктор Пушкарьов за освітою він інженер-хімік-технолог. З 2014 р. працює на посаді в.о. першого заступника міського голови Львова. Має досвід роботи на кількох керівних посадах, керував тисячним колективом. 
“Це грамотна думаюча людина. Має велику працездатність. Має досвід роботи з людьми, з колективами”, – так охарактеризував Віктора Пушкарьова директор ЛМКП “Львівтеплоенерго” Степан Пакіж. Віктор Пушкарьов народився 18 вересня 1971 р. в Жидачеві. Закінчив НТУУ “Київська політехніка”. Був керівником ЛКП “Залізничнетеплоенерго”, заступником директора з автоматизації, обліку і інновацій ЛМКП “Львівтеплоенерго”, директором паперово-картонного виробництва бурого потоку та директором, майстром зміни паперової фабрики.
Андрій Москаленко за освітою економіст. “Вважаю, що Андрій Москаленко – це дуже хороша кандидатура. По-перше, він мобільний, сучасно дивиться на міське управління. Андрій готовий впроваджувати нові практики в управління містом, готовий підтримати креативні ідеї, що надзвичайно важливо. По-друге, повна відсутність корупційної складової. При розмові з Андрієм я жодного разу не відчув його особистих інтересів. І це теж дуже важливо сьогодні. Андрій молодий, легко вчиться, легко сприймає технологічні інновації. Ще один важливий елемент – це організаційні здібності. Тож гадаю, що Андрій Москаленко – достойний кандидат”, – зазначає  львівський ресторатор та громадський діяч Марк Зархін, інформує прес-служба міськради. 
Андрій Москаленко готовий впроваджувати нові практики в управління містом, – Марк Зархін
“Вже чотири роки триває співпраця між Адміністрацією міського голови і Львівською бізнес-школою. В основному, співпрацюємо через Андрія Москаленка. Учасники програм працюють над різними проектами, корисними як для міста, так і для навчання бізнес-практик. Зі співпраці я можу сказати про відкритість Андрія. Бо часто умови, складові проектів видозмінюються, а Андрій Москаленко дуже відкритий до змін і швидко реагує на них. По-друге, Андрій дуже відповідальний. Він жодного разу не спізнився, жодного разу не було такого, щоб не дотримався обіцянки. Андрій залучає потрібних людей до співпраці, залучає міського голову Львова. Коли спілкуюсь з Андрієм, то хочу відзначити його розуміння ситуації і потреб міста. Під час його виступів помічаю бачення шляхів вирішення. Наша співпраця відбувається в середньострокових проектах, тому завжди є хороша перспектива. Андрій впроваджує проекти, його інтерес реалістичний”, – розповідає керівник Львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька.
Ростислав Дацків також економіст. “З Ростиславом Дацківим ми знайомі ще зі студентських часів, тобто понад 20 років. Опісля – разом працювали в ЛОДА. Можу підкреслити, що як держслужбовець він є дуже хорошим практиком. З 2002 р. ми кілька років разом працювали в Аналітичному центрі “Інститут реформ”, куди я запросив його як директор. Ростислав починав як аналітик, а закінчив уже заступником керівника. Тут він займався дуже серйозними проектами з міжнародними інституціями. Після повернення до Львова, він почав займатись уже безпосередньо економічно-господарською діяльністю у будівельній компанії – одній із лідерів у своїй сфері в Україні. Ця людина розуміє економіку зсередини, а не лише на теоретичному рівні. І ця посада – заступника міського голови з питань економіки – абсолютно адекватна його професійному рівню”, – зазначив Олександр Олійник, директор Департаменту економічного розвитку та регуляторної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України.  “Ростислава я знаю як методичну та наполегливу людину, яка завжди вникає в суть справи і намагається докопатись до глибини. Я дуже задоволений співпрацею з цією людиною в Інституті реформ, і вважаю, що він буде хорошим заступником міського голови з економічних питань”, – розповів Тарас Юринець, голова Ради з питань конкурентоспроможності. 

фото: прес-служба ЛМР (3)

Міський голова пропонує призначити йому заступників без публічного обговорення кандидатур і без відкритого конкурсу, повідомив керівник фракції “Народний контроль” у Львівській міськраді Валерій Веремчук. З його слів, члени їх фракції не голосуватимуть за запропонованих міським головою заступників, адже це суперечить “Антикорупційному плану” з яким партія “Народний контроль” йшла на місцеві вибори, і, який депутати партії реалізовують у органах місцевого самоврядування, інформує прес-служба політсили.  
“Призначатися на керівні посади в міській владі мають люди, обрані у результаті прозорих конкурсів. Особлива увага має бути до обрання керівників, котрі розпоряджаються значними коштами з бюджету, на посади, де існує великий корупційний ризик (управління майном та землею міста, ремонтом доріг, утриманням житлового фонду, освітою та медициною)”, – зазначив депутат. “Народний контроль” вимагає аби у міській раді оголосили конкурс на заміщення посад заступників міського голови Львова, а на офіційному сайті мерії опублікували основ­ні вимоги до кандидатів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8490 / 1.58MB / SQL:{query_count}